Papierki do oznaczeń jakościowych Phosphatesmo MI – do wykrywania alkalicznej fosfatazy w mleku

Papierki do oznaczeń jakościowych Phosphatesmo MI – do wykrywania alkalicznej fosfatazy w mleku

171,87 

Papierki do wykrywania alkalicznej fosfatazy w mleku. Mają zastosowanie w przemyśle mleczarskim do szybkiej kontroli jakości pasteryzowanego mleka. Zmiana zabarwienia paska z białego na żółty oznacza pozytywny wynik testu (oznaczający obecność alkalicznej fosfatazy). Opakowanie zawiera 50 pasków testowych.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Zmiana barwy Szt./Op. Cena nettoIlość
Papierki do oznaczeń jakościowych Phosphatesmo MI - do wykrywania alkalicznej fosfatazy w mleku - m-3757 - papierki-do-ozn-jakosciowych-phosphatesmo-mi - bialy-zolty - 50-szt M-3757 / m3757Papierki do ozn. jakościowych Phosphatesmo MIbiały - żółty50 szt. 171,87 
-
+

Papierki Phosphatesmo MI do wykrywania alkalicznej fosfatazy w mleku. Umożliwiają szybką i prostą kontrolę jakości pasteryzowanego mleka. Testy umożliwiają wykrycie 0,5% surowego mleka w mleku pasteryzowanym (300 U/l fosfatazy alkalicznej w mleku pasteryzowanym). Następuje wtedy zmiana zabarwienia paska z białego na żółty. Opakowanie zawiera 50 pasków testowych.

Innym papierkiem testowym, który jest pomocny w ocenie jakości mleka pasteryzowanego jest Peroxtesmo MI (M-3749), za pomocą którego wykrywa się laktoperoksydazę w mleku.

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail