Papierki do oznaczeń jakościowych Siarczki – do wykrywania siarkowodoru i jonów siarczkowych

Papierki do oznaczeń jakościowych Siarczki – do wykrywania siarkowodoru i jonów siarczkowych

67,15 

Papierki do oznaczeń jakościowych w rolce pozwalające na szybkie i proste wykrycie siarkowodoru i siarczków. W zależności od stężenia, biały papierek testowy zabarwia się na kolor ciemnobrązowy lub czarny. Nietoksyczna i bezpieczna alternatywa do pasków nasączanych octanem ołowiu. Próg wykrywalności to 5 mg/l jonów siarczkowych (S²⁻).

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Zmiana barwy Rodzaj pak. Dł. rolki Cena nettoIlość
Papierki do oznaczeń jakościowych Siarczki - do wykrywania siarkowodoru i jonów siarczkowych - m-3686 - papierki-do-ozn-jakosciowych-siarczki - bialy-ciemnobrazowy-czarny - rolka - 5-m M-3686 / m3686Papierki do ozn. jakościowych Siarczkibiały-ciemnobrązowy/czarnyrolka5 m 67,15 
-
+

Papierki do oznaczeń jakościowych Siarczki firmy Macherey Nagel umożliwiają szybkie i proste wykrywanie siarkowodoru lub jonów siarczkowych. W obecności H₂S lub jonów S²⁻ biały papierek testowy zmienia barwę na ciemnobrązową lub czarną. Intensywność zabarwienia zależy od stężenia jonów siarczkowych w badanej próbce. Minimalne stężenie, które można wykryć za pomocą pasków M-3686 to 5 mg/l jonów siarczkowych (S²⁻). Wokół kropli roztworu, która została zaaplikowana na pasek pojawia się wtedy brązowy pierścień. Papierki M-3686 są nietoksycznym i bezpiecznym zamiennikiem do pasków nasączanych octanem ołowiu.

Opakowanie zawiera 1 rolkę o szerokości 7 mm i długości 5 m.

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail