Papierki do oznaczeń jakościowych Wator – do wykrywania wody w maśle

Papierki do oznaczeń jakościowych Wator – do wykrywania wody w maśle

230,64 

Papierki Wator umożliwiają szybkie i pewne określenie rozmieszczenia wody w maśle. Obecność nawet śladów wody w maśle powoduje pojawienie się ciemnoniebieskich przebarwień na pasku testowym. Ich ilość i rozmiar ocenia się zgodnie z normą DIN 10311. Opakowanie zawiera 50 szt. pasków Wator.

Miniatura Nr-art. Nazwa Zmiana barwy Szt./Op. Cena nettoIlość
Papierki do oznaczeń jakościowych Wator - do wykrywania wody w maśle - m-3714 - papierki-do-ozn-jakosciowych-wator - jasnoniebieski-ciemnoniebieski - 50-szt M-3714 / m3714Papierki do ozn. jakościowych Watorjasnoniebieski - ciemnoniebieski50 szt. 230,64 
-
+

Papierki do oznaczeń jakościowych Wator zostały stworzone do wykrywania śladów wody w maśle. Wielkość cząstek wody i maślanki oraz ich rozkład w maśle jest ściśle związany z jego trwałością i dopuszczalnym czasem przechowywania. Dlatego bardzo ważne jest, aby monitorować ten parametr w całym procesie produkcyjnym. Stosowanie papierków Wator chroni przed błędami produkcyjnymi i jest nieodzowne przy kontroli ubijania zarówno śmietany słodkiej, jak i kwaśnej. Papierki Wator wykrywają nawet ślady wody w maśle. Następuje wtedy zmiana barwy paska na ciemnoniebieską. Ilość oraz rozmieszczenie przebarwień ocenia się w 5-stopniowej skali opisanej w normie DIN 10311. Na tej podstawie ocena się zawartość wody w maśle. Pomimo że paski Wator mogą wykrywać nawet najmniejsze cząstki wody to nie są wrażliwe na światło ani na wilgoć z powietrza. Co więcej, są jedynymi na rynku papierkami wskaźnikowymi, które mogę być przechowywane do celów dokumentacji bez dodatkowego utrwalania lub konserwacji.

Opakowanie zawiera 50 sztuk pasków o wymiarach 40 x 78 mm.

 

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail