Papierki do oznaczeń półilościowych – Chlor

Papierki do oznaczeń półilościowych – Chlor

60,44 

Paski wskaźnikowe Macherey-Nagel do półilościowego oznaczania chloru. W obecności Cl2 paski wskaźnikowe zmieniają barwę z białej na niebieskofioletową. Paski te są szczególnie polecane do wykrywania chloru w roztworach dezynfekcyjnych stosowanych np. w przemyśle spożywczym czy w przemysłowej hodowli zwierząt. Opakowanie zawiera rolkę o dł. 5 m długości i szerokości 10 mm szerokości.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Zmiana barwy Rodzaj pak. Dł. rolki Cena nettoIlość
Papierki do oznaczeń półilościowych - Chlor - m-3602 - paski-do-specjalnych-zastosowan-chlor - bialy-niebieskofioletowy - rolka - 5-m M-3602 / m3602Paski do specjalnych zastosowań - Chlorbiały - niebieskofioletowyrolka5 m 60,44 
-
+

Papierki wskaźnikowe Macherey-Nagel dedykowane do półilościowego oznaczania chloru. W wyniku reakcji barwnej paski wskaźnikowe zmieniają kolor z białego na niebieskofioletowy. Stopniowanie skali: 10 – 50 – 100 – 200 mg/l Cl2. Papierki do oznaczeń półilościowych chloru znajdują zastosowanie, np. do wykrywania chloru w roztworach dezynfekcyjnych. Opakowanie zawiera rolkę o dł. 5 m długości i szerokości 10 mm szerokości.

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail