Phadebas® Amylase test

Phadebas® Amylase test

1497,66 

Tabletki testowe Phadebas® Amylase służą do dokładnego określania aktywności α-amylazy. Wykorzystywane są w wielu obszarach badań, od różnych dziedzin przemysłu spożywczego po biotechnologię i kryminalistykę. Test istnieje na rynku od ponad 35 lat i jest dobrze udokumentowany w literaturze naukowej.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Szt./Op. Cena nettoIlość
Phadebas® Amylase test - 1301 - phadebas-amylase-test - 50-szt 1301 / 1301Phadebas® Amylase test50 szt. 1497,66 
-
+

Tabletki testowe Phadebas® Amylase służą do dokładnego określania aktywności α-amylazy w wielu obszarach badań – od różnych dziedzin przemysłu spożywczego po biotechnologię i kryminalistykę. Test istnieje na rynku od ponad 35 lat i jest dobrze udokumentowany w literaturze naukowej.

Tabletki Phadebas® Amylase składają się z jednorodnie połączonych polimerów skrobiowych, przyjmujących postać kulistych mikrosfer o określonej wielkości. Te biodegradowalne mikrosfery skrobiowe (DSM) są nierozpuszczalne w wodzie. DSM są kowalencyjnie związane z niebieskim barwnikiem. Jednak w obecności alfa amylazy DSM ulega degradacji z prędkością proporcjonalną do aktywności α-amylazy i niebieski barwnik jest uwalniany. Ze względu na sposób połączenia barwnika z DSM żaden inny enzym nie może oddziaływać na substrat. Dlatego Phadebas jest specyficzny dla alfa amylazy. Wolna cząsteczka barwnika jest rozpuszczalna w wodzie, a jej stężenie można zmierzyć spektrofotometrycznie przy dł. fali 620 nm. Używając ustalonego czasu testu odczyt absorbancji podaje aktywność amylazy roztworu poprzez krzywą standardową dostarczoną z każdym zestawem.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail