Pierścienie wylewowe Simax do butelek – GL80 – z PP

Pierścienie wylewowe Simax do butelek – GL80 – z PP

25,37 

Oryginalne pierścienie wylewowe Simax do szerokich szklanych butelek z gwintem GL80. Wykonane z niebieskiego PP. Autoklawowalne. Odporne na temperatury z zakresu od -40°C do +140°C. Oferowane w komplecie po 10 sztuk. Zabezpieczają przed spływaniem kropli na zewnątrz butelki. Można stosować również w kontakcie z żywnością oraz w przemyśle farmaceutycznym.

Miniatura Nr-art. Nazwa Materiał Gwint Kolor Szt./Op. Cena nettoIlość
Pierścienie wylewowe Simax do butelek - GL80 - z PP - s-2993 - pierscienie-wylewowe-simax - pp - gl80 - niebieskie - 10-szt S-2993 / s2993Pierścienie wylewowe SimaxPPGL80niebieskie10 szt. 25,37 
-
+

Pierścienie wylewowe Simax przeznaczone do szklanych butelek Simax posiadających znormalizowany gwint GL80. Pierścień wylewowy zamontowany na krawędzi butelki, chroni jej zewnętrzną powierzchnię przed niekontrolowanym spływaniem kropel. Wykonane z polipropylenu (PP). W temperaturze pokojowej wykazują bardzo wysoką lub wysoką odporność na większość substancji chemicznych. Zakres temperatur roboczych pierścieni mieści się granicach -40°C do +140°C dzięki czemu można je również mrozić oraz autoklawowować. Oferowane w kompletach po 10 sztuk.

W ofercie posiadamy również pierścienie wylewowe Simax z PP dla butelek o gwintach GL32 i GL45 oraz pierścienie wylewowe Simax z ETFE dla butelek o gwintach GL45.

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail