Pierścienie wylewowe Simax do butelek – z ETFE

Pierścienie wylewowe Simax do butelek – z ETFE

167,40 

Oryginalne pierścienie wylewowe Simax do butelek. Wykonane z ETFE. Pasują do butelek z gwintem GL45. Autoklawowalne. Odporne na temperatury z zakresu od -100°C do +180°C. Nadają się do stosowania w laboratoriach, jak również w kontakcie z żywnością oraz w przemyśle farmaceutycznym. Oferowane w komplecie po 10 sztuk.

Miniatura Nr-art. Nazwa Materiał Gwint Kolor Szt./Op. Cena nettoIlość
Pierścienie wylewowe Simax do butelek - z ETFE - s-2985 - pierscienie-wylewowe-simax - etfe - gl45-2 - czerwone - 10-szt S-2985 / s2985Pierścienie wylewowe SimaxETFEGL45czerwone10 szt. 167,40 
-
+

Pierścienie wylewowe Simax przeznaczone do szklanych butelek posiadających znormalizowany gwint GL45. Wykonane z etylen-tetrafluoroetylenu (ETFE). W temperaturze pokojowej wykazują bardzo wysoką odporność na wszystkie testowane substancje chemiczne i temperatury od -100°C do +180°C. Autoklawowalne. Służą do skutecznego uszczelnienia podczas przechowywania próbek w butelkach posiadających odpowiedni gwint i miejsce na nasadzenie pierścienia wylewowego.

Pierścień wylewowy zamontowany na krawędzi butelki, podczas przelewania, chroni jej zewnętrzną ściankę przed niekontrolowanym spływaniem kropel.

Dla bardziej zaawansowanych zastosowań poza pierścieniami z ETFE przeznaczone są również odporne czerwone zakrętki wykonane z PBT. Do zakrętek GL45 można również założyć oferowaną dodatkowo uszczelkę z silikonu powleczonego jednostronnie PTFE, która zabezpiecza zawartość przed bezpośrednim kontaktem z zakrętką.

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail