Płyn do dezynfekcji rąk Desderman® pure

Płyn do dezynfekcji rąk Desderman® pure

67,97 

Desderman® pure to środek na bazie alkoholu etylowego o bardzo szerokim spektrum działania biobójczego. Stosuje się go bez rozcieńczania bezpośrednio na skórę rąk. Ma właściwości nawilżające i natłuszczające. Nie zawiera barwników ani środków zapachowych, więc może być stosowany przez alergików.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Rodzaj pak. Pojemność Cena nettoIlość
Płyn do dezynfekcji rąk Desderman® pure - l-1568 - plyn-do-dezynfekcji-rak-desderman-pure - eurobutelka - 1-l L-1568 / l1568Płyn do dezynfekcji rąk Desderman® pureeurobutelka1 l 67,97 
-
+

Desderman® pure to środek na bazie alkoholu etylowego o bardzo szerokim spektrum działania biobójczego. Płyn ten charakteryzuje się właściwościami bakteriobójczymi, grzybobójczymi (grzyby drożdżopodobne) i wirusobójczymi (m.in. rotawirusy, norowirusy, adenowirusy, poliowirusy, Vaccinia, HIV, HBV, HCV, HSV, SARS). Rekomendowany do stosowania w placówkach medycznych do higienicznej (30 s) i chirurgicznej (90s) dezynfekcji rąk. Stosuje się go bez rozcieńczania bezpośrednio na skórę rąk.

Płyn do dezynfekcji rąk Desderman® pure został przebadany dermatologicznie. Ma właściwości nawilżające i natłuszczające, dzięki czemu nie podrażnia skóry i nie powoduje jej przesuszenia nawet przy częstym stosowaniu preparatu. Nie zawiera barwników ani środków zapachowych, więc może być stosowany przez alergików.

Stosowanie Desderman® pure:

  • higieniczna dezynfekcja rąk  zgodnie z EN 1500: 30 s (3 ml),
  • chirurgiczna dezynfekcja rąk zgodnie z EN 12791: 90 s (2 x 50 ml).

Czas dezynfekcji rąk dla poszczególnych rodzajów drobnoustrojów:

  • adenowirusy, norowirusy (mysi norowirus) –  15 s,
  • Mycobacterium tuberculosis, rotawirusy, HSV, HIV, HBV, HCV, Vaccinia, SARS – 30 s,
  • poliowirusy (bez obciążenia) 1 min,
  • poliowirusy (z obciążeniem) 3 min.

 

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail