Płytka replikacyjna Bel-Blotter™

Płytka replikacyjna Bel-Blotter™

241,30 

Płytka replikacyjna Bel-Blotter™ to praktyczne urządzenie, które pozwala na jednoczesne pobranie próbek  ze wszystkich 96 dołków płytki testowej. Pasuje do płytek testowych 96-dołkowych o każdym kształcie dna oraz do probówek PCR. Autoklawowalna.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Cena nettoIlość
Płytka replikacyjna Bel-Blotter™ - l-4302 - plytka-replikacyjna-bel-blotter-z-pc-do-plytek-96-dolkowych L-4302 / l4302Płytka replikacyjna Bel-Blotter™ z PC - 96-dołkowa 241,30 
-
+

Płytka replikacyjna Bel-Blotter™ to produkt zaprojektowany aby zminimalizować ilość czasu potrzebnego do pracy z płytkami 96-dołkowymi. Płytki replikacyjne pasują do wszystkich typów płytek 96-dołkowych oraz probówek PCR. Ponieważ płytki są wykonane z przejrzystego poliwęglanu (PC), mogą być autoklawowalne. Replikatory te są łatwe w obsłudze, jednocześnie można pobrać próbkę (ok. 10 µl) ze wszystkich 96 dołków. Pokrywę nakłada się na płytkę z substancją, działanie sił kapilarnych powoduje napełnienie się końcówek.  Aby opróżnić replikator poddaje się go wirowaniu. W ten sposób próbki można przenosić na płytki do mikrotestów, płytki do PCR lub na sączki membranowe.
Płytka replikacyjna Bel-Blotter™ nadaje się do tworzenia bibliotek DNA, hybrydyzacji lub typowania bakteriofagowego.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail