Pożywka dla komórek nerkowych UltraMDCK™ – wolna od surowicy – z L-glutaminianem

Produkt niedostępny

Pożywka dla komórek nerkowych UltraMDCK™ – wolna od surowicy – z L-glutaminianem

Pożywka UltraMDCK™ (wolna od surowicy, z L-glutaminianem) wspiera wzrost komórek nerki psów MADIN-DARBY, a także innych linii komórkowych pochodzących z nerek o niskiej i wysokiej gęstości posiewu.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Pojemność Cena nettoIlość
Pożywka dla komórek nerkowych UltraMDCK™ - wolna od surowicy - z L-glutaminianem - be12-749q - ultramdck-serum-free-renal-cell-medium-with-l-glutamine - 1-l BE12-749Q / be12749qUltraMDCK, serum-free renal cell medium, with L-glutamine1 l Cena na zapytanie
-
+

UltraMDCK™ Serum-Free Renal Cell Medium to pożywka wolna od surowicy. Zaprojektowana w celu wspierania wzrostu komórek nerkowych MADIN-DARBY Canine Kidney (MDCK) przy niskiej i wysokiej gęstości posiewu. Pożywka UltraMDCK™ zawiera niski poziom rekombinowanej insuliny ludzkiej i transferyny bydlęcej, co daje bardzo niską zawartość białka. Komórki MDCK hodowane w pożywce UltraMDCK™ są mniejsze i gęściej upakowane niż komórki hodowane w obecności surowicy, a hodowle mogą pozostać w stanie zlewnym przez co najmniej dwa tygodnie bez zmiany podłoża. Dostarczana w butelkach o pojemności 1 litra.

Produkt przeznaczony wyłącznie do użytku badawczego (RUO) i nie zatwierdzony do stosowania u ludzi lub w weterynarii, ani do stosowania w procedurach diagnostycznych, klinicznych lub in vitro.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail