Probówki do PCR w paskach

Produkt niedostępny

Probówki do PCR w paskach

Wysokiej jakości Probówki do PCR w paskach, połączone po 8 szt., o pojemności 0,2 ml. Dołączone zatyczki połączone po 8 szt. w pasku, z uchwytami ułatwiającymi przenoszenie i otwieranie. Wersja niesterylna.

Miniatura Nr-art. Nazwa Pojemność Kolor Rodzaj pak. Szt./Op. Cena nettoIlość
Probówki do PCR w paskach - 3418 - probowki-w-paskach-8-stanowiskowych-oraz-zatyczki-w-paskach - 02-ml - bezbarwne - worek - 120-paskow-po-8-probowek-i-pokrywek 3418Probówki w paskach 8-stanowiskowych oraz zatyczki w paskach0,2 mlbezbarwneworek120 pasków po 8 probówek i pokrywek Produkt wycofany
-
+

Probówki do PCR w paskach (stripach) po 8 probówek o standardowej pojemności 0,2 ml. Do probówek dołączone są płaskie zatyczki, połączone po osiem w pasku. Paski wyposażone są w wygodne uchwyty, które ułatwiają przenoszenie probówek i otwieranie. Probówki te wyróżnia cienkościenna konstrukcja, pozwalająca na równomierny kontakt z blokiem termocyklera i efektywne przenoszenie ciepła. Konstrukcja probówek umożliwia utrzymywanie dokładnej temperatury reakcji. Probówki do PCR w paskach wykonane są ze szczególną dbałością o szczegóły w 100% z polipropylenu. Dołączone zatyczki zapewniają szczelność, chronią przed zanieczyszczeniami i parowaniem. Opakowanie zawiera 120 pasków po 8 probówek z zatyczkami. Probówki są wolne od DNaz, RNaz i DNA. Mają możliwość sterylizacji w autoklawie (121°C). Produkt dostarczany jest niesterylny.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail