Probówki do PCR – z wypukłą pokrywką

Produkt niedostępny

Probówki do PCR – z wypukłą pokrywką

Probówki z polipropylenu (PP) o pojemności 0,2 ml, Powszechnie wykorzystywane do przeprowadzania reakcji PCR. Standardowe wymiary probówek sprawiają, że pasują one do większości używanych rotorów i termobloków. Ponieważ ścianki są przeźroczyste łatwo obserwować przez nie próbki lub przebieg reakcji.

Miniatura Nr-art. Nazwa Zamknięcie Pojemność Kolor Szt./Op. Cena nettoIlość
Probówki do PCR - z wypukłą pokrywką - b-1761 - probowki-do-pcr - wypukla-pokrywka - 02-ml - przezroczyste-2 - 1000-szt B-1761b1761Probówki do PCRwypukła pokrywka0,2 mlprzeźroczyste1000 szt. Produkt wycofany
-
+

Plastikowe probówki z polipropylenu o pojemności 0,2 ml. Wypukła pokrywka pozwala na równomierny rozkład temperatury i ciśnienia wewnątrz probówki. Probówki mają standardowe wymiary dzięki temu pasują do używanych powszechnie rotorów i termobloków. Ponieważ wykonane są z przeźroczystego polistyrenu można szybko ocenić przebieg reakcji lub zawartość. Probówki 0,2 ml to jedne z najczęściej wykorzystywanych probówek w laboratoriach biotechnologicznych. Zostały zaprojektowane w taki sposób aby nie otwierały się w trakcie inkubacji. Probówki są wolne od DNAaz, RNAaz oraz endotoksyn, mogą być stosowane w temperaturze od -20°C do 100°C.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail