Probówki MaxyClear™ z PP – 1,7 ml

Probówki MaxyClear™ z PP – 1,7 ml

105,59 

Probówki MaxyClear™ z PP o pojemności 1,7 ml, są to wielokolorowe, niesterylne probówki wykonane z różnokolorowego, odpornego polimeru, który zapewnia wyjątkową trwałość i wytrzymałość chemiczną.

Miniatura Nr-art. Nazwa Materiał Pojemność Kolor Stopień czystości Szt./Op. Cena nettoIlość
Probówki MaxyClear™ z PP - 1,7 ml - l-4559 - probowki-maxyclear - pp - 17-ml-2 - roznokolorowe - niesterylne - 500-szt L-4559 / l4559Probówki MaxyClear™PP1,7 mlróżnokoloroweniesterylne500 szt. 105,59 
-
+

Probówki MaxyClear™ z PP o pojemności 1,7 ml, są to wielokolorowe, niesterylne probówki wykonane z różnokolorowego, odpornego polimeru. Są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe chemicznie.
Probówki Maxy Clear mogą być poddawane procesowi sterylizacji w autoklawie i wytrzymują prędkość wirowania do 14 000 RCF.
Zatrzaskujące się zamknięcie, zapewnia skuteczne uszczelnienie i zabezpieczanie przed przypadkowym wydostaniem się zawartości. Środkowa część zatyczki jest na tyle cienka, że można ją przebić np. igłą strzykawki. Górne części zatyczek i fragmenty bocznych ścianek probówek są zmatowione co pozwala na wygodne opisywanie probówek, w celu ich późniejszej identyfikacji. Wyposażone są w podziałkę od 0,1 ml do 1,5 ml ułatwiającą oszacowanie ilości zawartości.
Probówki Maxy Clear są niepirogenne i wolne od RNaz i DNaz. Pakowane w opakowania po 500 sztuk.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail