Probówki reakcyjne z zamknięciem kulkowym – poj. 0,6 ml

Probówki reakcyjne z zamknięciem kulkowym – poj. 0,6 ml

254,87 

Połączenie pokrywki z probówką gwarantuje niezawodne zamknięcie. Mechanizm zamykający w formie kulki nie ma ostrych brzegów i jest łatwy w obsłudze kciukiem. Przy zamkniętej probówce kulka jest widoczna w górnej części pokrywki, co umożliwia sprawdzenie czy probówka jest bezpiecznie zamknięta. Probówki są wykonane z przeźroczystego polipropylenu.

Miniatura Nr-art. Nazwa Pojemność Kolor Pakowane Cena nettoIlość
Probówki reakcyjne z zamknięciem kulkowym - poj. 0,6 ml - a-710210 - probowki-reakcyjne-z-zamknieciem-kulkowym - 06-ml - bezbarwne - w-worku-1000-szt A-710210 / a710210Probówki reakcyjne - z zamknięciem kulkowym0,6 mlbezbarwnew worku (1000 szt.) 254,87 
-
+

Połączenie pokrywki z probówką gwarantuje niezawodne zamknięcie. Mechanizm zamykający w formie kulki nie ma ostrych brzegów i jest łatwy w obsłudze kciukiem. Przy zamkniętej probówce kulka jest widoczna w górnej części pokrywki, co umożliwia sprawdzenie czy probówka jest bezpiecznie zamknięta. Probówki są wykonane z przeźroczystego polipropylenu. Z podziałką co 0,1 ml. Z boku i na płaskiej pokrywce umieszczone są pola do opisu. Otwór do przekłuwania znajdujący się w pokrywce pozwala na przenoszenie próbek za pomocą igły. Probówki nadają się do przechowywania w niskich temperaturach. Z możliwością wirowania do 20.000 x g. Wolne od DNaz i RNaz.

Opakowanie: w worku (1000 sztuk).

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail