Probówki reakcyjne, pojemność 1,6 ml, sterylne, pakowane pojedynczo

Probówki reakcyjne, pojemność 1,6 ml, sterylne, pakowane pojedynczo

275,66 

Połączenie pokrywki z probówką gwarantuje niezawodne zamknięcie. Mechanizm zamykający w formie kulki nie ma ostrych brzegów i jest łatwy w obsłudze kciukiem. Przy zamkniętej probówce kulka jest widoczna w górnej części pokrywki, co umożliwia sprawdzenie czy probówka jest bezpiecznie zamknięta. Probówki są wykonane z przeźroczystego polipropylenu.

Miniatura Nr-art. Nazwa Pojemność Kolor Pakowane Cena nettoIlość
Probówki reakcyjne, pojemność 1,6 ml, sterylne, pakowane pojedynczo - a-710290 - probowki-reakcyjne-sterylne-pakowane-pojedynczo - 16-ml-2 - bezbarwne - w-worku-250-szt A-710290 / a710290Probówki reakcyjne, sterylne, pakowane pojedynczo1,6 mlbezbarwnew worku (250 szt.) 275,66 
-
+

Połączenie pokrywki z probówką gwarantuje niezawodne zamknięcie. Mechanizm zamykający w formie kulki nie ma ostrych brzegów i jest łatwy w obsłudze kciukiem. Przy zamkniętej probówce kulka jest widoczna w górnej części pokrywki, co umożliwia sprawdzenie czy probówka jest bezpiecznie zamknięta. Probówki są wykonane z przeźroczystego polipropylenu. Z podziałką co 0,1 ml. Z boku i na płaskiej pokrywce umieszczone są pola do opisu. Otwór do przekłuwania znajdujący się w pokrywce pozwala na przenoszenie próbek za pomocą igły. Probówki nadają się do przechowywania w niskich temperaturach. Z możliwością wirowania do 20000 x g. Wolne od DNaz i RNaz.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail