Probówki reakcyjne, sterylne, pakowane pojedynczo – poj. 2,0 ml

Produkt niedostępny

Probówki reakcyjne, sterylne, pakowane pojedynczo – poj. 2,0 ml

Połączenie pokrywki z probówką gwarantuje niezawodne zamknięcie. Mechanizm zamykający w formie kulki nie ma ostrych brzegów i jest łatwy w obsłudze kciukiem. Przy zamkniętej probówce kulka jest widoczna w górnej części pokrywki, co umożliwia sprawdzenie czy probówka jest bezpiecznie zamknięta. Probówki są wykonane z przeźroczystego polipropylenu.

Miniatura Nr-art. Nazwa Pojemność Kolor Rodzaj pak. Szt./Op. Cena nettoIlość
Probówki reakcyjne, sterylne, pakowane pojedynczo - poj. 2,0 ml - a-710291 - probowki-reakcyjne-z-zamknieciem-kulkowym-sterylne-pakowane-pojedynczo - 20-ml - bezbarwne - worek - 250-szt A-710291 / a710291Probówki reakcyjne, z zamknięciem kulkowym, sterylne, pakowane pojedynczo2,0 mlbezbarwneworek250 szt. Produkt wycofany
-
+

Połączenie pokrywki z probówką gwarantuje niezawodne zamknięcie. Mechanizm zamykający w formie kulki nie ma ostrych brzegów i jest łatwy w obsłudze kciukiem. Przy zamkniętej probówce kulka jest widoczna w górnej części pokrywki, co umożliwia sprawdzenie czy probówka jest bezpiecznie zamknięta. Probówki są wykonane z przeźroczystego polipropylenu. Z podziałką co 0,1 ml. Z boku i na płaskiej pokrywce umieszczone są pola do opisu. Otwór do przekłuwania znajdujący się w pokrywce pozwala na przenoszenie próbek za pomocą igły. Probówki nadają się do przechowywania w niskich temperaturach. Z możliwością wirowania do 20.000 x g. Wolne od DNaz i RNaz.

Opakowanie: w worku (250 sztuk).

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail