Probówki reakcyjne – z zamknięciem kulkowym – poj. 2,0 ml

Produkt niedostępny

Probówki reakcyjne – z zamknięciem kulkowym – poj. 2,0 ml

Połączenie pokrywki z probówką gwarantuje niezawodne zamknięcie. Mechanizm zamykający w formie kulki nie ma ostrych brzegów i jest łatwy w obsłudze kciukiem. Przy zamkniętej probówce kulka jest widoczna w górnej części pokrywki, co umożliwia sprawdzenie czy probówka jest bezpiecznie zamknięta. Probówki są wykonane z przeźroczystego polipropylenu.

Miniatura Nr-art. Nazwa Pojemność Kolor Rodzaj pak. Szt./Op. Cena nettoIlość
Probówki reakcyjne - z zamknięciem kulkowym - poj. 2,0 ml - a-710220 - probowki-reakcyjne-z-zamknieciem-kulkowym - 20-ml - bezbarwne - worek - 500-szt A-710220 / a710220Probówki reakcyjne - z zamknięciem kulkowym2,0 mlbezbarwneworek500 szt. Produkt wycofany
-
+

Połączenie pokrywki z probówką gwarantuje niezawodne zamknięcie. Mechanizm zamykający w formie kulki nie ma ostrych brzegów i jest łatwy w obsłudze kciukiem. Przy zamkniętej probówce kulka jest widoczna w górnej części pokrywki, co umożliwia sprawdzenie czy probówka jest bezpiecznie zamknięta. Probówki są wykonane z przeźroczystego polipropylenu. Z podziałką co 0,1 ml. Z boku i na płaskiej pokrywce umieszczone są pola do opisu. Otwór do przekłuwania znajdujący się w pokrywce pozwala na przenoszenie próbek za pomocą igły. Probówki nadają się do przechowywania w niskich temperaturach. Wolne od DNaz i RNaz. Z możliwością wirowania do 20000 x g.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail