Probówki reakcyjne SafeFit o poj. 1,5 ml

Probówki reakcyjne SafeFit o poj. 1,5 ml

135,58 

Wykonane z wyselekcjonowanego, bardzo przeźroczystego polipropylenu w kolorze naturalnym. Cechują się znakomitą stabilnością, która zapewnia najwyższe bezpieczeństwo podczas wirowania (High Speed Protected). Specjalny mechanizm zamykający zapobiega niezamierzonemu otwarciu pokrywki.

Miniatura Nr-art. Nazwa Szt./Op. Cena nettoIlość
Probówki reakcyjne SafeFit o poj. 1,5 ml - b-1429 - probowki-reakcyjne-safefit-o-poj-15-ml - 1000-szt B-1429 / b1429Probówki reakcyjne SafeFit o poj. 1,5 ml1000 szt. 135,58 
-
+

Wykonane z wyselekcjonowanego, bardzo przeźroczystego polipropylenu w kolorze naturalnym. Cechują się znakomitą stabilnością, która zapewnia najwyższe bezpieczeństwo podczas wirowania (High Speed Protected). Specjalny mechanizm zamykający zapobiega niezamierzonemu otwarciu pokrywki. Nadają się do zastosowań z dużym obciążeniem termicznym (inkubacja). Precyzyjne uszczelnienie gwarantuje małe straty objętości wywołane parowaniem. Odporne na wysokie temperatury i chemikalia. Z podziałką oraz miejscem na opis. Mogą być autoklawowane. Przeznaczone do jednorazowego użytku. Dostarczane w worku (1000 sztuk).

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail