Probówko-strzykawki L-Monovette® Urine Neutral LightPROTECT

Probówko-strzykawki L-Monovette® Urine Neutral LightPROTECT

77,28 

Białe probówko-strzykawki L-Monovette® Urine Neutral LightPROTECT firmy Sarstedt do higienicznego pobierana próbek moczu. Przeznaczone do próbek wrażliwych na światło. Współpracują z pojemnikiem NFT. W zestawie z końcówką do aspiracji.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Pasuje do Typ Pojemność Śr. x wys. Stopień czystości Szt./Op. Nr producenta Cena nettoIlość
Probówko-strzykawki L-Monovette® Urine Neutral LightPROTECT - j-5942 - probowko-strzykawki-l-monovette-urine-z-lightprotect - bez-etykiety - 100-ml-3 - 15-x-102-mm - niesterylne - 64-szt - 10-252-030 - pojemniki-nft J-5942 / j5942Probówko-strzykawki L-Monovette® Urine Neutral LightPROTECTPojemniki NFTbez etykiety10,0 ml15 x 102 mmniesterylne64 szt.10.252.030 / 10252030 77,28 
-
+

Probówko-strzykawki L-Monovette® Urine Neutral LightPROTECT firmy Sarstedt przeznaczone są do bezigłowego, higienicznego pobierana próbek moczu. Wyłamanie tłoczka powoduje, że strzykawka zmienia się w probówkę ze świeżą próżnią. Próbkę moczu można higienicznie pobrać z pojemnika zbiorczego za pomocą dołączonej końcówki aspirującej. Dzięki delikatnemu zasysaniu również szczególnie wrażliwe składniki moczu, takie jak wałeczki w moczu, są zachowane do oceny mikroskopowej. Zapasowe końcówki aspirujące można także kupić osobno. Praca z probówką Urine-Monovette nie wymaga użycia igieł i jest wysoce higieniczna. Zwiększa tym samym bezpieczeństwo pacjenta i użytkownika.

Biała powłoka chroni próbkę przed promieniowaniem UV. Dlatego też L-Monovette® Urine Neutral LightPROTECT doskonale sprawdzą się do próbek wrażliwych na światło. Co więcej, te probówko-strzykawki są kompatybilne z pojemnikiem NFT. Można je wprowadzić do pojemnika poprzez membranę. Dodatkowo, dostępne na rynku testy paskowe do chemicznej analizy moczu można wygodnie zanurzyć w napełnionej Urine-Monovette. Natomiast w celu uzyskania osadu probówko-strzykawki te można wirować. Bezpośrednie użycie L-Monovette® Urine Neutral LightPROTECT jako probówki do wirówki skraca czas analizy. Nadają się do transportu i wysyłki zgodnie z przepisami dotyczącymi pakowania ADR i IATA. Posiadają certyfikat CE oraz IVD (produkty medyczne do diagnostyki in vitro).

 

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail