Probówko-strzykawki S-Monovette® CTAD

Probówko-strzykawki S-Monovette® CTAD

Original price was: 116,15 zł.Current price is: 110,34 zł.

Probówko-strzykawki S-Monovette® CTAD do poboru krwi pełnej techniką aspiracyjną lub próżniową do oznaczania czynnika płytkowego 4 (PF4), β-tromboglobuliny (BTG) i inhibitora aktywatora plazminogenu (PAI-1). Znajdują zastosowanie również w rutynowych badaniach hemostazy. Zawierają antykoagulant cytrynian trisodu, teofilinę, adenozynę i dipirydamol w postaci roztworu.

Miniatura Nr-art. Nazwa Typ Pojemność Śr. x wys. Szt./Op. Nr producenta Cena nettoIlość
Probówko-strzykawki S-Monovette® CTAD - j-5877 - probowko-strzykawki-s-monovette-ctad - z-etykieta - 29-ml-2 - 13-x-65-mm - 50-szt - 04-1909-001 J-5877IVD / j5877ivdProbówko-strzykawki S-Monovette® CTADz etykietą2,9 ml13 x 65 mm50 szt.04.1909.001 / 041909001 Original price was: 116,15 zł.Current price is: 110,34 zł.
-
+

S-Monovette® CTAD są probówko-strzykawkami przeznaczonymi do diagnostyki krwi obwodowej. Służą do pobierania krwi pełnej i osocza. Próbkę pobraną S-Monovette® CTAD wykorzystuje się jako materiał badawczy w celu oznaczenia czynnika płytkowego 4 (PF4), β-tromboglobuliny (BTG) i inhibitora aktywatora plazminogenu (PAI-1), a także w rutynowych badaniach hemostazy. Probówka S-Monovette® CTAD zawiera antykoagulant cytrynian trisodu, teofilinę, adenozynę i dipirydamol w postaci roztworu. Proporcja mieszaniny CTAD do krwi wynosi 1:9 – 1 część objętościowa CTAD i 9 części objętościowych krwi.

Prawidłowe wypełnienie jest absolutnie niezbędne do prawidłowego wykonania analizy. W przypadku, gdy jest to pierwsza lub jedyna do pobrania strzykawko-probówka zaleca się wcześniejsze zastosowanie oferowanych dodatkowo S-Monovette® Neutral jako pierwszego pojemnika napełniającego przestrzenie wewnętrzne zestawu. Dotyczy to stosowania S-Monovette z igłami motylkowymi.

Probówko-strzykawki S-Monovette® CTAD są przystosowane do pobierania krwi w systemie otwartym, jak również zamkniętym. Zamknięty zmniejsza znacząco ryzyko kontaktu osób pobierających, transportujących oraz wykonujących analizy z materiałem potencjalnie zakaźnym. Probówko-strzykawki S-Monovette® CTAD umożliwiają samodzielny wybór metody pozyskiwania krwi pomiędzy techniką aspiracyjną a próżniową nawet bezpośrednio przed samym pobraniem. Wyłamanie tłoczka powoduje, że strzykawka zmienia się w probówkę ze świeżą próżnią.

S-Monovette® CTAD to produkty sterylizowane przez napromieniowanie, posiadają również znak CE oraz IVD (wyroby medyczne do diagnostyki in vitro). Spełniają ponadto wymagania ADR i IATA. Zakrętki zakodowane na zielono oraz nakrętki z membraną są zgodne z kodem UE na podstawie BS 4851. Wraz z biało-czarną etykietą z napisem i miejscem na opis próbki, stanowią ułatwienie dla użytkowników w identyfikacji konkretnych S-Monovette®.

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail