Probówko-strzykawki S-Monovette® Hirudin

Probówko-strzykawki S-Monovette® Hirudin

Original price was: 478,40 zł.Current price is: 454,48 zł.

Probówko-strzykawki S-Monovette® Hirudin służą do pobierania krwi techniką aspiracyjną lub próżniową. Są dedykowane do badań czynności płytek krwi na analizatorze Multiplate®. Hirudyna hamuje krzepnięcie oddziałując bezpośrednio na trombinę. Dzięki temu S-Monovette® Hirudin umożliwiają diagnostykę funkcji płytek krwi w stanie natywnym.

Miniatura Nr-art. Nazwa Typ Pojemność Śr. x wys. Szt./Op. Nr producenta Cena nettoIlość
Probówko-strzykawki S-Monovette® Hirudin - j-5871 - probowko-strzykawki-s-monovette-hirudin - z-etykieta - 16-ml-2 - 13-x-75-mm - 50-szt - 04-1959-001 J-5871IVD / j5871ivdProbówko-strzykawki S-Monovette® Hirudinz etykietą1,6 ml13 x 75 mm50 szt.04.1959.001 / 041959001 Original price was: 478,40 zł.Current price is: 454,48 zł.
-
+

S-Monovette® Hirudin to probówko-strzykawki przeznaczone do diagnostyki krwi obwodowej. Stworzone do oznaczania funkcji płytek krwi (trombocytów) m.in. w analizatorze Multiplate® firmy ROCHE Diagnostics. Hiryduna – białko, które jest bezpośrednim inhibitorem trombiny, hamuje krzepnięcie krwi w pobranej próbce. Dzięki temu możliwe jest przeprowadzenie badań funkcji płytek krwi w stanie natywnym. Probówko-strzykawki S-Monovette® Hirudin są stosowane przy monitorowaniu leczenia lekami hamującymi płytki krwi oraz do rozpoznawania lub wykluczania zaburzeń czynności płytek krwi.

S-Monovette® firmy Sarstedt są przeznaczone do pobierania krwi w systemie otwartym oraz w systemie zamkniętym. Dzięki gumowej membranie zapewniają ochronę przed kontaktem z pobieraną krwią. Przystosowane do odbierania krwi techniką aspiracyjną (strzykawką), jak również próżniową. Wyłamanie tłoczka powoduje, że strzykawka zmienia się w probówkę ze świeżą próżnią. Dodatkowo, zoptymalizowana geometria probówki i wysoki poziom napełnienia sprawiają, że pipetowanie próbki jest uproszczone.

Probówko-strzykawki S-Monovette® Hirudin są sterylizowane promieniowaniem elektronowym. Ponadto posiadają certyfikat CE oraz IVD (wyroby medyczne do diagnostyki in vitro). Spełniają również wymagania ADR i IATA. Nakrętki z membraną i zakrętki zabarwiono na kolor ciemny zielony zgodnie z barwnym kodem UE na podstawie BS 4851 oraz ISO 6710. Wraz z biało-zieloną etykietą z napisem i miejscem na opis próbki ułatwiają laboratoriom szybką identyfikację odpowiedniej próbówki S-Monovette®.

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail