Probówko-strzykawki S-Monovette® Homocysteine Gel

Probówko-strzykawki S-Monovette® Homocysteine Gel

Original price was: 113,16 zł.Current price is: 107,50 zł.

Probówko-strzykawki S-Monovette® Homocysteine Gel do pobierania krwi techniką aspiracyjną lub próżniową. Wyłamanie tłoczka powoduje, że strzykawka zmienia się w probówkę ze świeżą próżnią. Zalecane do badań przesiewowych w kierunku ryzyka chorób miażdżycowych i neurodegeneracyjnych. Stosowane do oznaczania całkowitego stężenia homocysteiny w surowicy krwi. Umożliwiają stabilne oznaczenie wartości homocysteiny w osoczu aż do 96 godzin od pobrania krwi.

Miniatura Nr-art. Nazwa Typ Pojemność Śr. x wys. Szt./Op. Nr producenta Cena nettoIlość
Probówko-strzykawki S-Monovette® Homocysteine Gel - j-5845 - probowko-strzykawki-s-monovette-homocysteine-gel - z-etykieta - 27-ml - 13-x-75-mm - 50-szt - 04-1908-001 J-5845IVD / j5845ivdProbówko-strzykawki S-Monovette® Homocysteine Gelz etykietą2,7 ml13 x 75 mm50 szt.04.1908.001 / 041908001 Original price was: 113,16 zł.Current price is: 107,50 zł.
-
+

Probówko-strzykawki S-Monovette® Homocysteine Gel przeznaczone do diagnostyki krwi obwodowej. Zalecane do badań przesiewowych w kierunku ryzyka chorób miażdżycowych i neurodegeneracyjnych. W celach diagnostycznych oznacza się wówczas całkowite stężenie homocysteiny (HCY) w surowicy krwi. S-Monovette® HCY-Z-Gel umożliwia utrzymanie stabilnego poziomu homocysteiny w serum aż do 96 godzin od pobrania krwi. Specjalnie opracowany stabilizator utrzymuje w temperaturze pokojowej praktycznie stałe stężenie homocysteiny do 8 godzin od poboru próbki. Odwirowanie próbki w ciągu tych 8 godzin skutkuje powstaniem obojętnej bariery żelowej. Oddziela ona bezpiecznie surowicę od skrzepu krwi, zapewniając dalszą stabilność stężenia homocysteiny przez łącznie 96 godzin.

Probówko-strzykawki S-Monovette® przeznaczone są do pobierania krwi w systemie otwartym jak również zamkniętym, zapewniającym pełną ochronę przed kontaktem z pobieraną krwią, która może być potencjalnie zakaźna. Przystosowane do pozyskiwania krwi techniką aspiracyjną (strzykawką) lub próżniową (probówka ze świeżą próżnią). Wyłamanie tłoczka powoduje, że strzykawka zmienia się w probówkę.

Produkty sterylne (dzięki napromieniowaniu elektronowemu), posiadają certyfikat CE oraz IVD (wyroby medyczne do diagnostyki in vitro). Spełniają wymagania ADR i IATA. Barwne (jasnoszare) kodowane zakrętki i nakrętki z membraną (zgodne z kodem UE na podstawie BS 4851 i normą ISO 6710). Etykiety z napisem Homocysteine HCY Gel lub Homocysteine Z-Gel na brązowym tle z miejscem na opis pozwalają użytkownikom na łatwą identyfikację próbki.

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail