Probówko-strzykawki S-Monovette® K3 EDTA – z kulką mieszającą

Probówko-strzykawki S-Monovette® K3 EDTA – z kulką mieszającą

Original price was: 54,63 zł.Current price is: 51,90 zł.

Polipropylenowe probówko-strzykawki S-Monovette® K3 EDTA do hematologii. Służą do pobierania próbek techniką próżniową lub aspiracyjną. Dedykowane do badań wykonywanych z krwi pełnej obwodowej. Wyłamanie tłoczka powoduje, że strzykawka zmienia się w probówkę ze świeżą próżnią. Wewnątrz umieszczono pojedynczą kulkę oraz roztwór K₃EDTA (wersenian trójpotasowy) w postaci rozpylonej. Kulka ułatwia prawidłowe wymieszanie pobranej próbki z antykoagulantem, dzięki czemu krew długo pozostaje płynna.

Miniatura Nr-art. Nazwa Typ Pojemność Śr. x wys. Szt./Op. Nr producenta Cena nettoIlość
Probówko-strzykawki S-Monovette® K3 EDTA - z kulką mieszającą - j-5707 - probowko-strzykawki-s-monovette-k3-edta-z-kulka-mieszajaca - z-etykieta - 12-ml-2 - 8-x-66-mm - 50-szt - 06-1664-001 J-5707IVD / j5707ivdProbówko-strzykawki S-Monovette® K3 EDTA - z kulką mieszającąz etykietą1,2 ml8 x 66 mm50 szt.06.1664.001 / 061664001 Original price was: 54,63 zł.Current price is: 51,90 zł.
-
+

S-Monovette® K3 EDTA firmy Sarstedt to polipropylenowe probówko-strzykawki z czynnikiem zapobiegającym krzepnięciu pobieranej próbki. Wewnątrz S-Monovette® umieszczono pojedynczą kulkę oraz roztwór K₃EDTA (wersenian trójpotasowy) w postaci rozpylonej, w ilości zgodnej z normą ISO 6710:2017. Aby wyniki analiz były prawidłowe, objętość pobranej próbki powinna wynosić przynajmniej 80% pojemności nominalnej probówki. Kulka ułatwia mieszanie pobranej krwi z antykoagulantem, dzięki czemu próbka długo pozostaje płynna. Bezpośrednio po pobraniu próbkę należy ostrożnie przemieszać obracając góra-dół. Zapewnia to optymalną dystrybucję antykoagulantu.

Dzięki gumowej membranie, w którą wyposażone są w probówko-strzykawki Sarstedt, system pobierania zapewnia bezpieczeństwo i pełną ochronę przed kontaktem bezpośrednim z pobieraną krwią. Zestaw z probówko-strzykawką S-Monovette® K3 EDTA do hematologii z dodatkiem antykoagulantu, nadaje się do pozyskiwania krwi ze wszystkich żył. Użytkownik może zdecydować się na pobieranie techniką aspiracyjną (strzykawką) lub próżniową. Wyłamanie tłoczka powoduje, że strzykawka zmienia się w probówkę ze świeżą próżnią.

S-Monovette® K3 EDTA są sterylizowane promieniowaniem elektronowym. Posiadają certyfikat CE oraz IVD (wyroby medyczne do diagnostyki in vitro). Spełniają również wymagania ADR i IATA. Zakrętki oraz nakrętki z membraną w kolorze czerwonym zgodnym z kodem UE na podstawie BS 4851. Dostępne w wersji z papierową etykietą z napisem i miejscem na opis lub tylko z napisem na przeźroczystym korpusie strzykawki.

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail