Probówko-strzykawki S-Monovette® TromboExact

Probówko-strzykawki S-Monovette® TromboExact

Original price was: 82,80 zł.Current price is: 78,66 zł.

Probówko-strzykawki S-Monovette® TromboExact służą do pobierania krwi do oznaczania rzeczywistej liczby trombocytów w krwi pełnej. Można je stosować do techniki aspiracyjnej lub próżniowej. Uzyskane próbki wykorzystuje się jako materiał badawczy w celu wykluczenia fałszywie niskiej liczby płytek krwi występującej w wyniku nietolerancji leków przeciwzakrzepowych. Probówki pokryte są warstwą związku zawierającego magnez, który zapobiega tworzeniu się agregatów płytkowych. Oznaczenie rzeczywistej liczby płytek krwi jest możliwe do 12 godzin od pobrania krwi.

Miniatura Nr-art. Nazwa Typ Pojemność Śr. x wys. Szt./Op. Nr producenta Cena nettoIlość
Probówko-strzykawki S-Monovette® TromboExact - j-5875 - probowko-strzykawki-s-monovette-tromboexact - z-etykieta - 27-ml - 11-x-66-mm - 50-szt - 05-1168-001 J-5875IVD / j5875ivdProbówko-strzykawki S-Monovette® TromboExactz etykietą2,7 ml11 x 66 mm50 szt.05.1168.001 / 051168001 Original price was: 82,80 zł.Current price is: 78,66 zł.
-
+

S-Monovette® TromboExact to probówko-strzykawki przeznaczone do diagnostyki krwi obwodowej, zawierające antykoagulant w postaci soli magnezu. Zapobiega on tworzeniu się agregatów trombocytów i hamuje krzepnięcie krwi. Próbki pobrane w systemie zamkniętym probówką S-Monovette® TromboExact wykorzystuje się jako materiał badawczy w celu wykluczenia fałszywie niskiej liczby płytek krwi. Może ona występować w wyniku nietolerancji antykoagulantów (takich jak EDTA, cytrynian, heparyna), zwanej także pseudotrombocytopenią (małopłytkowość rzekoma). Oznaczenie rzeczywistej liczby płytek krwi jest możliwe do 12 godzin od pobrania krwi.

Wyłamanie tłoczka S-Monovette® powoduje, że strzykawka zmienia się w probówkę ze świeżą próżnią. Dlatego też mogą być stosowane do pobierania krwi techniką aspiracyjną albo próżniową. S-Monovette® TromboExact to produkty sterylne dzięki napromieniowaniu elektronowemu. Posiadają certyfikat CE oraz IVD (wyroby medyczne do diagnostyki in vitro). Spełniają wymagania ADR i IATA. Czerwone zakrętki zgodne są z kodem ISO 6710 a także UE na podstawie BS 4851. Wraz z etykietą z białym napisem na czerwonym tle i miejscem na opis, próbki umożliwiają szybką identyfikację odpowiedniej S-Monovette®.

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail