Probówko-strzykawki S-Sedivette®

Probówko-strzykawki S-Sedivette®

Original price was: 67,38 zł.Current price is: 64,01 zł.

Probówko-strzykawki S-Sedivette® do oznaczania odczynu OB. Pomiar odbywa się bezpośrednio wewnątrz. Zawierają cytrynian. Umożliwiają pobieranie krwi techniką aspiracyjną lub próżniową. Wyłamanie tłoczka powoduje, że strzykawka zmienia się w probówkę.

Miniatura Nr-art. Nazwa Typ Pojemność Śr. x wys. Szt./Op. Nr producenta Cena nettoIlość
Probówko-strzykawki S-Sedivette® - j-6251 - probowko-strzykawki-s-sedivette - z-etykieta - 35-ml-2 - 8-x-130-mm - 50-szt - 06-1690-001 J-6251IVD / j6251ivdProbówko-strzykawki S-Sedivette®z etykietą3,5 ml8 x 130 mm50 szt.06.1690.001 / 061690001 Original price was: 67,38 zł.Current price is: 64,01 zł.
-
+

Probówko-strzykawki S-Sedivette® umożliwiają pobieranie krwi żylnej w systemie otwartym, bądź zamkniętym. Przeznaczone do oznaczania odczynu OB. Pomiar OB odbywa się bezpośrednio w probówce. Proporcja mieszaniny do krwi wynosi 1: 4 – 1 część objętościowa cytrynianu i 4 części objętościowe krwi. Prawidłowe wypełnienie jest niezbędne dla analizy.

Probówko-strzykawkami S-Sedivette® można pobierać próbki przy zastosowaniu techniki aspiracji (strzykawką) lub próżniowej przez gumową membranę zamontowaną w nakrętce. Wyłamanie tłoczka powoduje, że strzykawka zmienia się w probówkę z próżniową. Zapewniają pełną ochronę przed niezamierzonym kontaktem z materiałem potencjalnie zakaźnym. Natychmiast po pobraniu krwi należy powoli odwrócić S-Sedivette® pięć razy, do momentu aż pęcherzyk powietrza dotrze na drugi koniec. Nie należy potrząsać.

S-Sedivette® to artykuły sterylne (dzięki napromieniowaniu elektronowemu), posiadają certyfikat CE oraz IVD (wyrób medyczny do diagnostyki in vitro). Spełniają wymagania IATA i ADR. Fioletowe kodowane zakrętki oraz papierowa biało-fioletowa etykieta z napisem i miejscem na opis próbki są zgodne z kodem barwnym UE na podstawie BS 4851. Ułatwia to laboratoriom wizualną identyfikację przeznaczenia strzykawko-probówek. Pojemność S-Sedivette® to 3,5 ml, średnica 8 mm.

Do pomiaru OB można użyć również S-Monovette® ESR o pojemności 2 ml, które posiadamy w ofercie.

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail