Pudełko chłodzące Cryo-Safe™ Cold-Box

Pudełko chłodzące Cryo-Safe™ Cold-Box

478,31 

Zapewnia utrzymanie niskiej temperatury podczas pracy z próbkami wrażliwymi na ciepło, np. enzymami. Pudełko i pokrywa wykonane z polistyrenu. Wkład przeznaczony na 12 probówek o poj. 1,5 ml. Wnętrze pudełka wypełnione specjalnym materiałem zapewniającym utrzymanie niskiej temperatury potrzebnej do bezpiecznego magazynowania i transportu próbek.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Cena nettoIlość
Pudełko chłodzące Cryo-Safe™ Cold-Box - 2-3700 - pudelko-chlodzace-cryo-safe-cold-box 2-3700 / 23700Pudełko chłodzące Cryo-Safe™ Cold-Box 478,31 
-
+

Zapewnia utrzymanie niskiej temperatury podczas pracy z próbkami wrażliwymi na ciepło, np. enzymami. Pudełko i pokrywa wykonane z polistyrenu. Wkład przeznaczony na 12 probówek o poj. 1,5 ml. Wnętrze pudełka wypełnione specjalnym materiałem zapewniającym utrzymanie niskiej temperatury potrzebnej do bezpiecznego magazynowania i transportu próbek. Pudełko należy zamrozić w temperaturze -20°C. Po wyjęciu z zamrażarki przez ok. 1,5 godz. utrzymuje się temperatura -15°C. Po dalszych 5 godzinach temperatura w pudełku wzrasta do 0°C.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail