Środek do dezynfekcji skóry Decontaman Pre Wash

Środek do dezynfekcji skóry Decontaman Pre Wash

311,15 

Decontaman Pre Wash to przeciwbakteryjny środek do jednoczesnego mycia i odkażania skóry i dłoni. Charakteryzuje się właściwościami bakteriobójczymi, wirusobójczymi i grzybobójczymi przy ekspozycji trwającej 30 sekund. Przebadany dermatologicznie. Wolny od fenoli, alkoholi i barwników. Bezwonny i bezbarwny.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Pojemność Cena nettoIlość
Środek do dezynfekcji skóry Decontaman Pre Wash - l-1555 - srodek-do-dezynfekcji-skory-decontaman-pre-wash - 5-l L-1555l1555Środek do dezynfekcji skóry Decontaman Pre Wash5 l 311,15 
-
+

Decontaman Pre Wash to przeciwbakteryjny środek do jednoczesnego mycia i odkażania skóry oraz dłoni. Charakteryzuje się właściwościami bakteriobójczymi, wirusobójczymi i grzybobójczymi przy czasie ekspozycji wynoszącym 30 sekund. Skuteczny również w przypadku wysoce opornych gatunków bakterii (np. MRSA, Acinetobacter baumannii lub Enterocococci oporne na wankomycynę).

Odpowiedni do przedoperacyjnego odkażania ciała i rąk, zgodnie z wymogami normy EN 1499. Pozwala na usuwanie tłuszczu i białek ze skóry i dłoni, dzięki czemu może znaleźć zastosowanie w przemyśle spożywczym.

Przebadany dermatologicznie. Wolny od fenoli, alkoholi i barwników. Bezwonny i bezbarwny. Ze względu na odpowiednią dobraną wartość pH i właściwości nawilżające, Decontaman Pre Wash ma właściwości odżywcze dla skóry.

Dostarczany w kanistrze o pojemności 5 litrów.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail