Środek do mycia i dezynfekcji narzędzi Helipur® H plus N

Środek do mycia i dezynfekcji narzędzi Helipur® H plus N

89,81 299,27 

Promocja trwa do: 31.12.2021

Helipur® H plus N to środek do mycia i dezynfekcji narzędzi o właściwościach wirusobójczych do przygotowania materiałów termolabilnych, jak np. giętkich endoskopów czy akcesoriów anestezjologicznych.

Miniatura Nr-art. Nazwa Rodzaj pak. Pojemność Cena nettoIlość
Środek do mycia i dezynfekcji narzędzi Helipur® H plus N - b-6137 - srodek-do-mycia-i-dezynfekcji-narzedzi-helipur-h-plus-n - kanister - 5-l B-6137Promocja do wyczerpania zapasówŚrodek do mycia i dezynfekcji narzędzi Helipur® H plus Nkanister5 l 299,27 
-
+

Helipur® H plus N to aldehydowy środek do dezynfekcji instrumentów. Produkt certyfikowany przez DGHM (Niemieckie Stowarzyszenie Higieny i Mikrobiologii). Zawiera aldehyd glutarowy. Przeznaczony jest do dezynfekcji instrumentów chirurgicznych, endoskopów (w tym endoskopów giętkich) oraz innych instrumentów i materiałów termolabilnych. Polecany jest szczególnie do dezynfekcji endoskopów sztywnych i giętkich. Może być stosowany w myjkach ultradźwiękowych. Wykazuje szerokie spektrum aktywności biobójczej, posiada bardzo dobre właściwości myjące, bardzo dobrze rozpuszcza krew i wydzieliny. Ze względu na niskie stężenie roztworu roboczego (rekomendacje DGHM) jest wyjątkowo ekonomiczny w użyciu.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail