Statyw na pipety jednokanałowe – akrylowy – 4 miejscowy – z pojemnikiem do przechowywania

Statyw na pipety jednokanałowe – akrylowy – 4 miejscowy – z pojemnikiem do przechowywania

440,44 

Wykonany z akrylu statyw na cztery pipety jednokanałowe z wbudowanym pojemnikiem do przechowywania. Bezbarwną pokrywę pojemnika po otwarciu można wsunąć do środka.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Liczba miejsc Materiał Cena nettoIlość
Statyw na pipety jednokanałowe - akrylowy - 4 miejscowy - z pojemnikiem do przechowywania - r-3041 - statyw-na-pipety-jednokanalowe - 4-miejsca - akryl R-3041 / r3041Statyw na pipety jednokanałowe4 miejscaakryl 440,44 
-
+

Statyw na pipety automatyczne wykonany z akrylu. Górny uchwyt może pomieścić 4 pipety jednokanałowe. Posiada wbudowany pojemnik do przechowywania. Duży otwór od frontu zapewnia łatwy i bezpieczny dostęp do zawartości. Zamykany łatwą do otwarcia przezroczystą pokrywą. Pokrywa może być po otwarciu dodatkowo wsunięta do środka. Dzięki takiemu rozwiązaniu podczas pipetowania, po otwarciu pojemnika, pokrywa nie przeszkadza w bieżącej pracy. Gwarantuje to jednocześnie bezpieczne i czyste przechowywanie tacek z końcówkami, końcówek pipet luzem lub innych przedmiotów. Chroni przed narażeniem ich na kurz, wilgoć i inne czynniki środowiskowe.

Stojak o wymiarach 200 x 178 x 173 mm dodatkowo wyposażono w antypoślizgowe silikonowe nóżki zapewniające bezpieczną i stabilną pozycję na stole laboratoryjnym.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail