Statyw na teczki do preparatów

Produkt niedostępny

Statyw na teczki do preparatów

Statyw na teczki do przechowywania szkiełek wykonany jest z tworzywa sztucznego ABS. Umożliwia przechowywanie 5 teczek na preparaty mikroskopowe. Idealne rozwiązanie do laboratorium zajmującego się mikrobiologią, histologią i patologią. Statywy można układać w stosy, dzięki czemu uzyskujemy dodatkowe miejsce w laboratorium.

Miniatura Nr-art. Nazwa Liczba miejsc Kolor Wymiary Szt./Op. Cena nettoIlość
Statyw na teczki do preparatów - r-0149 - stojak-na-teczki-do-preparatow - 5-miejsc - niebieski - 226-x-340-x-125-mm - 1-szt R-0149Do wyczerpania zapasów / r0149dowyczerpaniazapasówStojak na teczki do preparatów5 miejscniebieski226 x 340 x 125 mm1 szt. Produkt wycofany
-
+

Niebieski statyw na pięć 20-miejscowych teczek do preparatów mikroskopowych. Wykonany z polimeru ABS, który jest wysoce wytrzymały i odporny na smary, oleje, alkalia, benzynę i inne agresywne media. Bardzo dobrze sprawdzi się w laboratoriach zajmujących się patologią, histologią i mikrobiologią. Lekki stelaż pozwala na łatwy i bezpieczny transport stojaka. Można w nim przechowywać gotowe preparaty mikroskopowe w warunkach chłodzących w lodówce. Specjalna konstrukcja organizera na teczki na szkiełka mikroskopowe umożliwia układanie statywów Heathrow Scientific w stosy. W zestawie dostarczane są kolorowe klamry do oznaczania i łatwej identyfikacji przechowywanych próbek. Służą one również jako uchwyty do wygodnego wysuwania teczek na szkiełka.

Teczki na preparaty nie wchodzą w zakres dostawy.

 

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail