Stazy jednorazowe Tournistrip®

Stazy jednorazowe Tournistrip®

Original price was: 356,50 zł.Current price is: 338,68 zł.

Jednorazowe stazy Tournistrip® wykonane z papierowo-plastikowego materiału kompozytowego, nie zawierającego lateksu. Zapobiegają ryzyku zakażenia krzyżowego i wystąpienia reakcji alergicznych.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Szt./Op. Nr producenta Cena nettoIlość
Stazy jednorazowe Tournistrip® - j-6196 - stazy-jednorazowe-tournistrip - 200-szt - 95-1006 J-6196 / j6196Stazy jednorazowe Tournistrip®200 szt.95.1006 / 951006 Original price was: 356,50 zł.Current price is: 338,68 zł.
-
+

Stazy jednorazowe Tournistrip® stosowane w celu  szybkiego i precyzyjnego kontrolowania przepływu krwi w żyłach pacjentów podczas pobierania próbek krwi. Ponieważ nie powodują odczuwalnego, znaczącego ucisku zapewniają komfort pacjentowi. Zapobiegają ryzyku zakażenia krzyżowego. Dzięki jednorazowemu użyciu, eliminuje się ryzyko przenoszenia infekcji między pacjentami. Wykonane z materiału kompozytowego papierowo-plastikowego, który nie zawiera lateksu, dzięki czemu eliminują ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych u personelu i pacjentów uczulonych na ten materiał.

W związku z posiadaniem certyfikatu MDR 2017/745 mogą być również stosowane w innych procedurach medycznych. Papierowe pudełka z praktycznym dozownikiem zawierają 200 sztuk łatwych w użyciu opasek uciskowych.

Producent oferuje dodatkowo uchwyt ścienny o wymiarach dopasowanych do pudełka staz jednorazowych Tournistrip®. W wygodny i bezpieczny sposób umożliwiają wyciągnięcie z pudełka pojedynczej, jednorazowej opaski uciskowej.

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail