Stazy Tourni Stretch

Stazy Tourni Stretch

Original price was: 117,66 zł.Current price is: 111,78 zł.

Stazy Tourni Stretch® z miękkiego i elastycznego materiału niezawierającego lateksu. Dzięki możliwości wielokrotnego użycia u jednego pacjenta, eliminują możliwość zanieczyszczenia krzyżowego. Dostępne w jednym rozmiarze, odpowiednim dla dzieci jak i dla dorosłych. Oferowane w opakowaniach z możliwością wielokrotnego zamykania.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Szt./Op. Nr producenta Cena nettoIlość
Stazy Tourni Stretch - j-6194 - stazy-tourni-stretch-dla-jednego-pacjenta - 25-szt - 95-1008 J-6194 / j6194Stazy Tourni Stretch dla jednego pacjenta25 szt.95.1008 / 951008 Original price was: 117,66 zł.Current price is: 111,78 zł.
-
+

Stazy Tourni Strech® do użycia podczas pobierania krwi żylnej. Wykonane z materiału polimerowego, mocne i elastyczne, co zapewnia optymalne napięcie. Jednocześnie opaski wykonano z bardzo miękkiego materiału, który nie zawiera lateksu, co zapewnia większy komfort i eliminuje ryzyko wystąpienia u pacjenta reakcji alergicznych na lateks. Posiadają intuicyjny system zaciskania, umożliwiający wielokrotną regulację i szybkie zwolnienie. Pozwala na bezpieczną obsługę jedną ręką podczas pobierania krwi. Opracowane tak, aby zapewnić skuteczną ochronę przed infekcjami. Mogą być używane wielokrotne u tego samego badanego, co ogranicza możliwość zanieczyszczeń krzyżowych między pacjentami. Nadają się zarówno dla małych dzieci, jak i dorosłych.

Opaski uciskowe Tourni Strech® posiadają certyfikat CE i MDR 2017/745. Oferowane po 25 sztuk w opakowaniach foliowych z możliwością wielokrotnego zamykania.

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail