Stojak BagRack® Slide na woreczki BagFilter® Pipet oraz Pipet & Roll

Stojak BagRack® Slide na woreczki BagFilter® Pipet oraz Pipet & Roll

704,40 

Stojak BagRack® Slide umożliwia wygodny dostęp do bocznej strony worków. Został stworzony z myślą o woreczkach BagFilter® Pipet i BagFilter® Pipet & Roll.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Do worków Liczba miejsc Nr producenta Cena nettoIlość
Stojak BagRack® Slide na woreczki BagFilter® Pipet oraz Pipet & Roll - k-1406 - stojak-bagrack-400-slide - 400-ml - 10-miejsc - 221-440 K-1406 / k1406Stojak BagRack® 400 Slide400 ml10 miejsc221 440 / 221440 704,40 
-
+

Stojak BagRack® Slide do woreczków BagFilter®, umożliwia wygodny dostęp bez potrzeby wyciągania całej próbki ze statywu. Statywy BagRack® Slide są stworzone z myślą o woreczkach BagFilter® Pipet i BagFilter® Pipet & Roll. Stojaki są tak zbudowane, że można wysunąć woreczek i pobrać próbkę przez specjalny boczny otwór, w związku z czym doskonale sprawdzają się w pracy ze wspomnianymi modelami woreczków. Konstrukcja statywu umożliwia również łatwe i higieniczne pozbywanie się zużytych woreczków. Praktycznie jednym ruchem można wyrzucić wszystkie próbki bez potrzeby wyjmowania ich po kolei. Stojaki są wykonane ze stali nierdzewnej i można je autoklawować. Są przeznaczone do woreczków o pojemności 400 ml. Pozwalają na oszczędzanie powierzchni roboczej ponieważ można je ustawiać piętrowo.

 

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail