Tabletki Bluestar® Forensic

Tabletki Bluestar® Forensic

443,23 840,69 

Praktyczne i łatwe w użyciu tabletki Bluestar® Forensic do sporządzania roztworu służącego do wykrywania śladów krwi. Działanie produktu polega na wykorzystaniu zjawiska chemiluminescencji peroksydazy i składników krwi.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Szt./Op. Cena nettoIlość
Tabletki Bluestar® Forensic - l-1544 - tabletki-bluestar-forensic-na-4-aplikacje-po-125-ml-roztworu - 4-pary-tabletek L-1544l1544Tabletki Bluestar® Forensic na 4 aplikacje po 125 ml roztworu4 pary tabletek 443,23 
-
+
Tabletki Bluestar® Forensic - l-1548 - tabletki-bluestar-forensic-na-8-aplikacji-po-125-ml-roztworu - 8-par-tabletek L-1548l1548Tabletki Bluestar® Forensic na 8 aplikacji po 125 ml roztworu8 par tabletek 840,69 
-
+

Tabletki Bluestar® Forensic są przeznaczone przede wszystkim dla policji do szybkiego zbadania małych powierzchni pod kątem obecności śladów krwi. Roztwór jest łatwy i szybki do przygotowania. Wystarczy rozpuścić dwie tabletki w wodzie destylowanej i umieścić w butelce z atomizerem. Produkt jest bardzo praktyczny w przypadku szybkich lub ograniczonych dochodzeń. Dużą jego zaletą jest również to, że nie zmienia DNA. Receptura i technologia otrzymywania sprawiła, że używanie tabletek Bluestar jest pozbawione niedogodności, występujących przy użyciu innych środków np. zawierających luminol. Działanie produktu polega na wykorzystaniu właściwości emisji światła (chemiluminescencji) hemu zawartego w krwi oraz peroksydazy w środowisku zasadowym.

Zalety Bluestar® Forensic:

  • nie niszczy DNA, co pozwala na prowadzenie dalszych procedur kryminalistycznych,
  • intensywne niebieskie światło,
  • pozwala na pracę zarówno z krwią świeżą, jak i zaschniętą,
  • światło widoczne nawet przy słabym oświetleniu,
  • zdjęcia nie wymagają specjalistycznego sprzętu do fotografowania,
  • roztwór może być wykorzystany do kilku dni po sporządzeniu,
  • nietoksyczny.

Opakowanie zawiera:

L-1544 – 4 pary indywidualnie pakowanych hermetycznie tabletek. Każda para zawiera jedną beżową tabletkę z odczynnikiem i jedną białą z katalizatorem.

L-1548 – 2 tubki z tabletkami. Opakowanie z czerwoną zakrętką zawiera 8 beżowych tabletek (z odczynnikiem), opakowanie z białą zakrętką zawiera 8 tabletek białych (katalizator).

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail