Termometr cyfrowy z czujnikiem zewnętrznym do zamrażarki

Termometr cyfrowy z czujnikiem zewnętrznym do zamrażarki

65,45 

Termometr z wodoodpornym czujnikiem zewnętrznym. Na kablu o długości 3 m, w srebrnej obudowie, z wyświetlaczem pokazującym jednocześnie temperaturę wewnętrzną i zewnętrzną. Posiada pamięć temperatury MAKS-MIN oraz możliwość przełączenia jednostki °C na °F. Termometr można zawiesić lub ustawić na stole. Oferowany wraz z baterią.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Kolor Cena nettoIlość
Termometr cyfrowy z czujnikiem zewnętrznym do zamrażarki - l-1322 - termometr-cyfrowy-z-pamiecia-wartosci-minimum-maksimum - srebrny L-1322 / l1322Termometr cyfrowy z pamięcią wartości minimum / maksimumsrebrny 65,45 
-
+

Termometr w srebrnej obudowie, z dwoma wyświetlaczami, nadający się do jednoczesnego pomiaru temperatury otoczenia oraz zewnętrznej. Można go zamocować zarówno na ścianie korzystając z wbudowanego otworu do zawieszania jak i postawić w odpowiednim miejscu rozkładając podstawkę. Przesunięcie przełącznika C/F z tyłu urządzenia umożliwia zmianę jednostki temperatury z °C na °F.

Termometr posiada funkcję MAKS-MIN pozwalającą na obserwację wartości ekstremalnych w określonym okresie czasu. Naciśnięcie przycisku RESET podczas wyświetlania wartości maksymalnej i minimalnej powoduje usunięcie zarejestrowanych odczytów i wyświetlenie wyłącznie wartości aktualnych.

Załączony czujnik ma kabel o długości 3 m. Możliwości zastosowania termometru z dołączonym czujnikiem zewnętrznym są różnorodne. Poza pomiarem temperatury zewnętrznej, ze względu na szeroki zakres pomiarowy, wodoodporny czujnik pomiarowy może być wykorzystywany do kontroli temperatury lodówki, zamrażarki lub do pomiaru temperatury wody.

Dane techniczne:
Zakres pomiaru temperatury na zewnątrz: -50 ÷ +70°C (-58 ÷ +158°F)
Zakres pomiaru temperatury wewnątrz: -10 ÷ +50°C (+14 ÷ +122°F)
Wymagana bateria: 1 x 1,5 V AA (w zestawie)
Wymiary urządzenia: szer. 67 mm x dł. 20 mm (po rozsunięciu 50 mm x wys. 104 mm
Waga: 76 g

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail