Termoregulator VTF Digital i VTF EVO Digital

Termoregulator VTF Digital i VTF EVO Digital

1093,95 

Termoregulator VTF Digital

Zewnętrzny termoregulator z dokładnością do ±0,5°C w zakresie -10 do 300°C. Automatycznie dostosowuje termoregulację do różnych czynników, takich jak moc, obciążenie i rozpraszanie ciepła. Termoregulator VTF Digital posiada cyfrowy timer.

Termoregulator VTF EVO Digital + bezprzewodowy Databox™

Posiada wszystkie cechy Termoregulatora VTF Digital, jednak działa w szerszym zakresie temperatur (od -10 do 400°C), a ponadto umożliwia dwukierunkową komunikację między termoregulatorem a oprogramowaniem komputerowym. Dzięki podłączeniu do komputera bezprzewodowego Databox™ możliwe jest proste sterowanie wszystkimi parametrami sterownika bezpośrednio z komputera.

Miniatura Nr-art. Nazwa Cena nettoIlość
Termoregulator VTF Digital i VTF EVO Digital - b-8290 - termoregulator-vtf-digital B-8290 / b8290Termoregulator VTF Digital 1093,95 
-
+
Termoregulator VTF Digital i VTF EVO Digital - b-8291 - termoregulator-vtf-evo-digital B-8291 / b8291Termoregulator VTF EVO Digital Produkt wycofany
-
+
Termoregulator VTF Digital i VTF EVO Digital - b-8292 - termoregulator-vtf-evo-digital-bezprzewodowy-databox B-8292 / b8292Termoregulator VTF EVO Digital + bezprzewodowy Databox Produkt wycofany
-
+
Termoregulator VTF Digital i VTF EVO Digital - b-8293 - bezprzewodowy-databox B-8293 / b8293Bezprzewodowy Databox Produkt wycofany
-
+

Termoregulator VTF Digital

Zewnętrzny termoregulator z dokładnością do ±0,5°C w zakresie -10 do 300°C. Precyzyjny, niezawodny i elastyczny w użytkowaniu dzięki technologii Fuzzy Logic. Automatycznie dostosowuje termoregulację do różnych czynników, takich jak moc, obciążenie i rozpraszanie ciepła. Termoregulator VTF Digital posiada cyfrowy timer (możliwość nastawienia do 24h 59m).

Termoregulator VTF Digital został wyposażony w innowacyjny system upraszczający instalację na statywie, co ułatwia pozycjonowanie sondy Pt100 w naczyniu. Posiada dwa zaciski umożliwiające regulację wysokości na statywie, a także przesuwny zacisk umożliwiający regulację w poziomie.

Termoregulator VTF EVO Digital + bezprzewodowy Databox™

Posiada wszystkie cechy Termoregulatora VTF Digital, jednak działa w szerszym zakresie temperatur (od -10 do 400°C), a ponadto umożliwia dwukierunkową komunikację między termoregulatorem a oprogramowaniem komputerowym. Dzięki podłączeniu do komputera bezprzewodowego Databox™ możliwe jest proste sterowanie wszystkimi parametrami sterownika bezpośrednio z komputera. Możliwe jest ponadto sterowanie nie tylko jednym, ale i większą ilością mieszadeł jednocześnie za pomocą jednego Databox™.

Zarządzanie termoregulacją możliwe jest dzięki oprogramowaniu TEMPSoft™, które jest bardzo intuicyjne i pozwala na prowadzenie dzienników temperatury bezpośrednio w komputerze. Umożliwia pełną kontrolę nad aktywnością, a także wyświetlenie jej na wykresie w czasie rzeczywistym. Za pomocą TEMPSoft™ możliwe jest ustawienie różnych temperatur w wielu przedziałach czasowych.

Termoregulator VTF EVO Digital można kupić w opcji z bezprzewodowym Databox™ lub bez Databox™. Do połączenia z komputerem VTF EVO Digital wymaga obecności jednego Databox™. Jeśli jest to zatem pierwszy zakup tego typu urządzenia (i planowana jest kontrola za pośrednictwem komputera) zalecamy zakup VTF EVO Digital + Databox™. Jeden Databox™ może natomiast obsługiwać kilka termoregulatorów VTF EVO Digital, dlatego jeśli Klient posiada już jeden Databox™ (kupiony wcześniej) nie ma konieczności dokupowania kolejnego.

Parametr VTF Digital VTF EVO Digital
Materiał technopolimer
Mocowanie na prętach o śr. od 10 do 13 mm
Materiał sondy Pt100 stal nierdzewna
Wymiary sondy (śr. x dł.) 3 x 250 mm
Wyświetlacz LCD
Stopień ochrony IP 54
Ciężar 0,3 kg
Wymiary (szer. x wys. x gł.) 75 x 145 x 120 mm
Zakres termoregulacji -10 do 300°C -10 do 400°C
Dokładność ±0,5°C
Rozdzielczość 0,2°C
Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail