Termoregulator VTF Digital i VTF EVO Digital

Termoregulator VTF Digital i VTF EVO Digital

1092,63 1852,51 

Termoregulator VTF Digital

Zewnętrzny termoregulator z dokładnością do ± 0.5 °C w zakresie -10 do 300 °C. Automatycznie dostosowuje termoregulację do różnych czynników, takich jak moc, obciążenie i rozpraszanie ciepła. Termoregulator VTF Digital posiada cyfrowy timer.

Termoregulator VTF EVO Digital + bezprzewodowy DataboxTM

Posiada wszystkie cechy Termoregulatora VTF Digital, jednak działa w szerszym zakresie temperatur (od -10 do 400 °C), a ponadto umożliwia dwukierunkową komunikację między termoregulatorem a oprogramowaniem komputerowym. Dzięki podłączeniu do komputera bezprzewodowego DataboxTM możliwe jest proste sterowanie wszystkimi parametrami sterownika bezpośrednio z komputera.

Miniatura Nr-art. Nazwa Cena nettoIlość
Termoregulator VTF Digital i VTF EVO Digital - b-8290 - termoregulator-vtf-digitalB-8290Termoregulator VTF Digital1092,63 
-
+
Termoregulator VTF Digital i VTF EVO Digital - b-8291 - termoregulator-vtf-evo-digitalB-8291Termoregulator VTF EVO Digital1480,02 
-
+
Termoregulator VTF Digital i VTF EVO Digital - b-8292 - termoregulator-vtf-evo-digital-bezprzewodowy-databoxB-8292Termoregulator VTF EVO Digital + bezprzewodowy Databox1852,51 
-
+
Termoregulator VTF Digital i VTF EVO Digital - b-8293 - bezprzewodowy-databoxB-8293Bezprzewodowy Databox1308,18 
-
+

Termoregulator VTF Digital

Zewnętrzny termoregulator z dokładnością do ± 0.5 °C w zakresie -10 do 300 °C. Precyzyjny, niezawodny i elastyczny w użytkowaniu dzięki technologii Fuzzy Logic. Automatycznie dostosowuje termoregulację do różnych czynników, takich jak moc, obciążenie i rozpraszanie ciepła. Termoregulator VTF Digital posiada cyfrowy timer (możliwość nastawienia do 24h59m).

Termoregulator VTF Digital został wyposażony w innowacyjny system upraszczający instalację na statywie, co ułatwia pozycjonowanie sondy Pt100 w naczyniu. Posiada dwa zaciski umożliwiające regulację wysokości na statywie, a także przesuwny zacisk umożliwiający regulację w poziomie.

Termoregulator VTF EVO Digital + bezprzewodowy DataboxTM

Posiada wszystkie cechy Termoregulatora VTF Digital, jednak działa w szerszym zakresie temperatur (od -10 do 400 °C), a ponadto umożliwia dwukierunkową komunikację między termoregulatorem a oprogramowaniem komputerowym. Dzięki podłączeniu do komputera bezprzewodowego DataboxTM możliwe jest proste sterowanie wszystkimi parametrami sterownika bezpośrednio z komputera. Możliwe jest ponadto sterowanie nie tylko jednym, ale i większą ilością mieszadeł jednocześnie za pomocą jednego DataboxTM.

Zarządzanie termoregulacją możliwe jest dzięki oprogramowaniu TEMPSoft™, które jest bardzo intuicyjne i pozwala na prowadzenie dzienników temperatury bezpośrednio w komputerze. Umożliwia pełną kontrolę nad aktywnością, a także wyświetlenie jej na wykresie w czasie rzeczywistym. Za pomocą TEMPSoft™ możliwe jest ustawienie różnych temperatur w wielu przedziałach czasowych.

Termoregulator VTF EVO Digital można kupić w opcji z bezprzewodowym DataboxTM lub bez DataboxTM. Do połączenia z komputeremVTF EVO Digital wymaga obecności jednego DataboxTM. Jeśli jest to zatem pierwszy zakup tego typu urządzenia (i Klient planuje kontrolę komputerową) zalecamy zakup VTF EVO Digital + DataboxTM. Jeden DataboxTM może natomiast obsługiwać kilka termoregulatorów VTF EVO Digital, dlatego jeśli Klient posiada już jeden DataboxTM (kupiony wcześniej) nie ma konieczności dokupowania kolejnego.

ParametrWartość
MateriałTechnopolimer
Mocowanie na prętach o średnicyod 10 do 13 mm
Sonda PT100stal nierdzewna, 250 mm długości, średnica 3 mm
WyświetlaczLCD
Stopień ochronyIP 54
Ciężar0,3 kg
Wymiary (szer. x wys. x gł.)75 x 145 x 120 mm
Zakres termoregulacji-10 do 300 °C dla VTF Digital / -10 do 400 °C dla VTF EVO Digital
Dokładność± 0.5 °C
Rozdzielczość0,2 °C
Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail