Termoregulator VTF Digital i VTF EVO Digital

Termoregulator VTF Digital i VTF EVO Digital

1092,63 1852,51 

Termoregulator VTF Digital

Zewnętrzny termoregulator z dokładnością do ± 0.5 °C w zakresie -10 do 300 °C. Automatycznie dostosowuje termoregulację do różnych czynników, takich jak moc, obciążenie i rozpraszanie ciepła. Termoregulator VTF Digital posiada cyfrowy timer.

Termoregulator VTF EVO Digital + bezprzewodowy DataboxTM

Posiada wszystkie cechy Termoregulatora VTF Digital, jednak działa w szerszym zakresie temperatur (od -10 do 400 °C), a ponadto umożliwia dwukierunkową komunikację między termoregulatorem a oprogramowaniem komputerowym. Dzięki podłączeniu do komputera bezprzewodowego DataboxTM możliwe jest proste sterowanie wszystkimi parametrami sterownika bezpośrednio z komputera.

Miniatura Nr-art. Nazwa Cena nettoIlość
Termoregulator VTF Digital i VTF EVO Digital - b-8290 - termoregulator-vtf-digital B-8290Termoregulator VTF Digital 1092,63 
-
+
Termoregulator VTF Digital i VTF EVO Digital - b-8291 - termoregulator-vtf-evo-digital B-8291Termoregulator VTF EVO Digital 1480,02 
-
+
Termoregulator VTF Digital i VTF EVO Digital - b-8292 - termoregulator-vtf-evo-digital-bezprzewodowy-databox B-8292Termoregulator VTF EVO Digital + bezprzewodowy Databox 1852,51 
-
+
Termoregulator VTF Digital i VTF EVO Digital - b-8293 - bezprzewodowy-databox B-8293Bezprzewodowy Databox 1308,18 
-
+

Termoregulator VTF Digital

Zewnętrzny termoregulator z dokładnością do ± 0.5 °C w zakresie -10 do 300 °C. Precyzyjny, niezawodny i elastyczny w użytkowaniu dzięki technologii Fuzzy Logic. Automatycznie dostosowuje termoregulację do różnych czynników, takich jak moc, obciążenie i rozpraszanie ciepła. Termoregulator VTF Digital posiada cyfrowy timer (możliwość nastawienia do 24h59m).

Termoregulator VTF Digital został wyposażony w innowacyjny system upraszczający instalację na statywie, co ułatwia pozycjonowanie sondy Pt100 w naczyniu. Posiada dwa zaciski umożliwiające regulację wysokości na statywie, a także przesuwny zacisk umożliwiający regulację w poziomie.

Termoregulator VTF EVO Digital + bezprzewodowy DataboxTM

Posiada wszystkie cechy Termoregulatora VTF Digital, jednak działa w szerszym zakresie temperatur (od -10 do 400 °C), a ponadto umożliwia dwukierunkową komunikację między termoregulatorem a oprogramowaniem komputerowym. Dzięki podłączeniu do komputera bezprzewodowego DataboxTM możliwe jest proste sterowanie wszystkimi parametrami sterownika bezpośrednio z komputera. Możliwe jest ponadto sterowanie nie tylko jednym, ale i większą ilością mieszadeł jednocześnie za pomocą jednego DataboxTM.

Zarządzanie termoregulacją możliwe jest dzięki oprogramowaniu TEMPSoft™, które jest bardzo intuicyjne i pozwala na prowadzenie dzienników temperatury bezpośrednio w komputerze. Umożliwia pełną kontrolę nad aktywnością, a także wyświetlenie jej na wykresie w czasie rzeczywistym. Za pomocą TEMPSoft™ możliwe jest ustawienie różnych temperatur w wielu przedziałach czasowych.

Termoregulator VTF EVO Digital można kupić w opcji z bezprzewodowym DataboxTM lub bez DataboxTM. Do połączenia z komputerem VTF EVO Digital wymaga obecności jednego DataboxTM. Jeśli jest to zatem pierwszy zakup tego typu urządzenia (i Klient planuje kontrolę komputerową) zalecamy zakup VTF EVO Digital + DataboxTM. Jeden DataboxTM może natomiast obsługiwać kilka termoregulatorów VTF EVO Digital, dlatego jeśli Klient posiada już jeden DataboxTM (kupiony wcześniej) nie ma konieczności dokupowania kolejnego.

Parametr Wartość
Materiał Technopolimer
Mocowanie na prętach o średnicy od 10 do 13 mm
Sonda PT100 stal nierdzewna, 250 mm długości, średnica 3 mm
Wyświetlacz LCD
Stopień ochrony IP 54
Ciężar 0,3 kg
Wymiary (szer. x wys. x gł.) 75 x 145 x 120 mm
Zakres termoregulacji -10 do 300 °C dla VTF Digital / -10 do 400 °C dla VTF EVO Digital
Dokładność ± 0.5 °C
Rozdzielczość 0,2 °C
Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail