Testy diagnostyczne AmylaseTest

Testy diagnostyczne AmylaseTest

709,41 

Seratec AmylaseTest to test immunologiczny do szybkiego wykrywania ludzkiej α-amylazy. Służy do identyfikacji śliny w próbkach do analizy kryminalistycznej. Próg wykrywalności ludzkiej α-amylazy wynosi 50 mIU/ml. Opakowanie zawiera 40 kaset testowych, 50 ml roztworu buforowego, pipetę plastikową oraz instrukcję obsługi.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Cena nettoIlość
Testy diagnostyczne AmylaseTest - b-6004 - testy-diagnostyczne-seratec-amylasetest-40-testow B-6004b6004Testy diagnostyczne Seratec AmylaseTest - 40 testów 709,41 
-
+

Seratec AmylaseTest to chromatograficzny test immunologiczny do szybkiego wykrywania ludzkiej α-amylazy. Wykorzystuje się go do wykrywania śliny w próbkach kryminalistycznych. Badanie jest proste i szybkie. Wyniki otrzymuje się już po 10 minutach. Do przeprowadzenia badania nie potrzeba żadnego dodatkowego wyposażenia. Seratec AmylaseTest można wykonać w laboratorium lub w terenie, w miejscu przestępstwa. Produkt zawiera dwa przeciwciała monoklonalne przeciwko ludzkiej α-amylazie jako składniki aktywne. Próg wykrywalności ludzkiej α-amylazy to 50 mIU/ml. Testy diagnostyczne Seratec są produkowane zgodnie ze standardami jakości normy europejskiej ISO 9001.

Enzym α-amylaza służy w organizmie do rozkładu polisacharydów. Występuje w różnych organach i płynach ustrojowych. Szczególnie wysokie stężenie tego enzymu obserwuje się w ślinie, jak również w płynie trzustkowym. Występująca w ślinie α-amylaza najpierw rozkłada nierozpuszczalną skrobię do postaci rozpuszczalnych (amylodekstryna, erytrodekstryna i achodekstryna), a następnie do maltozy. Istnieją różne metody wykrywania śliny w materiale próbek kryminalistycznych poprzez wykrycie α-amylazy lub jej aktywności. Testy, które nie wykrywają bezpośrednio ludzkiej α-amylazy, lecz jej aktywność, mają stanowczo niższą swoistość. Mogą wskazywać pozytywne wyniki bez względu na pochodzenie amylazy (ludzka, zwierzęca, roślinna). Natomiast Seratec AmylaseTest odznacza się zarówno wysokim poziomem czułości, jak i swoistości.

Opakowanie zawiera 40 kaset testowych, 50 ml roztworu buforowego, pipetę plastikową oraz instrukcję obsługi.

Seratec – AmylaseTest – instrukcja obsługi – 2019-06 – PL

Seratec – AmylaseTest – ulotka informacyjna – 2020-05 – EN

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail