Urządzenie rejestrujące temperaturę i wilgotność

Urządzenie rejestrujące temperaturę i wilgotność

632,69 

Niewielki, poręczny rejestrator temperatury i wilgotności ze złączem USB. Idealny do monitorowania tych parametrów w długich przedziałach czasowych. Dołączone oprogramowanie umożliwia odczyt i obróbkę danych na komputerze oraz ich archiwizację. Wartości pomiarowe mogą zostać przedstawione w sposób graficzny.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Zakres pomiaru Cena nettoIlość
Urządzenie rejestrujące temperaturę i wilgotność - b-0030 - urzadzenie-rejestrujace-temperature-i-wilgotnosc - 40-c-do-70-c-0-100-wilgotnosci-wzglednej B-0030 / b0030Urządzenie rejestrujące temperaturę i wilgotność-40 °C do +70 °C/ 0 – 100 % wilgotności względnej 632,69 
-
+

Niewielki, poręczny rejestrator temperatury i wilgotności ze złączem USB. Idealny do monitorowania tych parametrów w długich przedziałach czasowych. Dołączone oprogramowanie umożliwia odczyt i obróbkę danych na komputerze oraz ich archiwizację. Wartości pomiarowe mogą zostać przedstawione w sposób graficzny. Łatwy w obsłudze – wystarczy umieścić przyrząd w miejscu pomiaru i włączyć, a po dokonaniu pomiaru odczytać dane, podłączając urządzenie bezpośrednio do komputera.

Zakres pomiarowy: -40°C do + 70°C / 0 do 100 % wilgotności względnej.
Rozdzielczość: ±0,1°C / 0,1 % wilgotności względnej.
Dokładność pomiaru: ±1°C (w zakresie -10 to +40°C); w pozostałych zakresach ±2°C.
Pamięć: 32000 punktów pomiarowych (16000 na każdy parametr).
Dostawa obejmuje również zamocowanie ścienne i oprogramowanie graficzne do odczytu wartości pomiarowych.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail