Wizjer ochronny z PC

Wizjer ochronny z PC

42,81 

Przeźroczysty, lekki wizjer z panoramicznym polem widzenia. Wykonany z odpornego na uderzenia poliwęglanu. Wyposażony w regulowany uchwyt na kask, elastyczną gumkę dopasowującą się do kształtu głowy oraz paski piankowe zwiększające komfort noszenia podczas długotrwałego użytkowania. Odpowiedni również dla osób noszących okulary.

Miniatura Nr-art. Nazwa Cena nettoIlość
Wizjer ochronny z PC - 2-2287 - wizjer-ochronny-z-pc 2-2287 / 22287Wizjer ochronny z PC 42,81 
-
+

Przeźroczysta, lekka przyłbica wykonana z odpornego na uderzenia poliwęglanu. Wyposażona w regulowany uchwyt na kask oraz elastyczną gumkę dopasowującą się do kształtu głowy. Dodatkowo posiada paski piankowe, które zapewniają wygodę noszenia podczas długotrwałego użytkowania. Wizjer jest odpowiedni również dla osób noszących okulary.

Bardzo dobrze chroni przed rozpryskami cieczy. W okolicy podbródka ekran jest lekko zagięty do tyłu – ukośne krawędzie utrzymują przyłbicę jak najbliżej głowy. Ze względu na swoją konstrukcję wizjer zapewnia ochronę przed wirusami, bakteriami lub innymi czynnikami biologicznymi w ograniczonym zakresie.

Wszystkie użyte materiały są wolne od substancji drażniących, bezwonne, odpowiednie dla sektora medycznego i spożywczego.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail