Worki na próbki z logo Biohazard – z kieszenią na dokumenty

Worki na próbki z logo Biohazard – z kieszenią na dokumenty

Original price was: 47,92 zł.Current price is: 34,98 zł.

Woreczki Kangur Biohazard służą do transportu i przechowywania próbek niebezpiecznych. Posiadają kieszeń na dokumenty. Z nadrukiem BIOHAZARD na czerwonym tle oraz instrukcją w językach: angielskim, francuskim i hiszpańskim. Woreczki posiadają wodoszczelne zamknięcie samoprzylepne. Torebki wykonane z folii PE. Duża ilość w magazynie. Natychmiastowa dostawa.

Miniatura Nr-art. Nazwa Szer. x dł. Szt./Op. Cena nettoIlość
Worki na próbki z logo Biohazard – z kieszenią na dokumenty - p-1590 - worki-z-oznaczeniem-biohazard-z-kieszenia-na-dokumenty-2 - 170-x-250-mm - 100-szt P-1590 / p1590Worki z oznaczeniem Biohazard – z kieszenią na dokumenty170 x 250 mm100 szt. Original price was: 47,92 zł.Current price is: 34,98 zł.
-
+

Woreczki na próbki Biohazard typu Kangur służące do przechowywania i transportu próbek i odpadów niebezpiecznych, wykonane z folii polietylenowej. Posiadają czarne logo BIOHAZARD nadrukowane na czerwonym tle wraz z instrukcją w językach: francuskim, angielskim i hiszpańskim. Wyposażone są w dodatkową kieszeń na dokumenty. Worki posiadają wodoszczelne, certyfikowane zamknięcie samoprzylepne. Torebki znajdują zastosowanie m.in. w laboratoriach, szpitalach i służbach sanitarnych.

Grubość folii (worek): 40 µm.
Grubość folii (kieszeń): 35 µm.

Wymiary woreczka na próbki: 170 x 250 mm.
Wymiary kieszeni na dokumenty: 170 x 180 mm.

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail