Wskaźniki do kontroli sterylizacji gorącym powietrzem

Wskaźniki do kontroli sterylizacji gorącym powietrzem

803,92 

Wskaźniki przeznaczone do kontroli produktów sterylizowanych gorącym powietrzem, np. strzykawek, kolb, butelek, puszek do pipet lub szalek. Naklejka wskaźnikowa reaguje zmianą barwy na czarną co najmniej po godzinie w temperaturze od +160ºC do +180ºC. Przedmioty, które będą magazynowane należy wcześniej zawinąć w folię aluminiową.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Szt./Op. Cena nettoIlość
Wskaźniki do kontroli sterylizacji gorącym powietrzem - 3-7410 - wskazniki-do-kontroli-sterylizacji-goracym-powietrzem - 1000-szt 3-7410Wskaźniki do kontroli sterylizacji gorącym powietrzem1000 szt. 803,92 
-
+

Wskaźniki przeznaczone do kontroli produktów sterylizowanych gorącym powietrzem, np. strzykawek, kolb, butelek, puszek do pipet lub szalek. Naklejka wskaźnikowa reaguje zmianą barwy na czarną co najmniej po godzinie w temperaturze od +160ºC do +180ºC. Przedmioty, które będą magazynowane należy wcześniej zawinąć w folię aluminiową. Umieszczenie dodatkowej naklejki wskaźnikowej wewnątrz pozwala stwierdzić czy również pod folią została osiągnięta odpowiednia temperatura. Opakowanie zawiera 1000 sztuk.

twitter content here
Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail