Wymazówki sterylne z podłożem Cary Blair

Wymazówki sterylne z podłożem Cary Blair

277,73 

Wymazówka z wacikiem wiskozowym,w probówce z podłożem Cary Blair. Zalecane do transportu beztlenowców – idealne do transportu próbek np. kału czy wymazów z odbytu. Co najmniej 48 godzin udokumentowanej przeżywalności mikroorganizmów.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Materiał Szt./Op. Cena nettoIlość
Wymazówki sterylne z podłożem Cary Blair - b-2396 - wymazowka-w-probowce-z-podlozem-cary-blair-sterylna-r-pak-ind - tworzywo - 100-szt B-2396Wymazówka w probówce z podłożem Cary Blair; sterylna – R, pak. ind.tworzywo100 szt. 277,73 
-
+

Wymazówka z wacikiem wiskozowym,w probówce z podłożem Cary Blair.

Podłoże Cary Blair to modyfikowane podłoże Stuart, zalecane dla transportu beztlenowców. Podłoże idealne do transportu próbek np. kału czy wymazów z odbytu.

Drobnoustroje w materiale próbki są chronione przed wyschnięciem, ponieważ podłoże transportowe jest wilgotne. Skład podłoża jest dobrany w taki sposób, aby zapewnić przeżywalność drobnoustrojów podczas transportu do laboratorium. Jałowe, pakowane indywidualnie w opakowania typu blister wraz z probówką z podłożem, zamkniętą korkiem w kolorze czerwonym. Pakiet sterylizowany jest radiacyjnie. Wyposażone w etykietę pełniącą – poza oznaczeniem próbki – rolę dodatkowego uszczelnienia korka oraz zabezpieczenia wyrobu przed przypadkowym otwarciem i utratą sterylności.

Pożywka transportowa Cary-Blair ma wysokie pH (8,4) i może być używana do transportu klinicznych próbek podejrzewanych o obecność patogenów jelitowych, w tym Shigella, Salmonella, Vibrio cholerae i Escherichia coli O157: H7.
Podłoże zapewnia prawidłową żywotność mikroorganizmom takim jak Neisseria sp., Haemophilus sp., Streptococcus sp. itp. Co najmniej 48 godzin udokumentowanej przeżywalności mikroorganizmów.

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail