Wymazówki sterylne z podłożem Stuarta

Wymazówki sterylne z podłożem Stuarta

231,82 

Wymazówka z wacikiem wiskozowym, w probówce z podłożem Stuarta. Podłoże do transportu próbek klinicznych np. wymazy z nosa, gardła, itp. Zalecane do transportu materiału z drobnoustrojami z grupy tlenowców oraz beztlenowców fakultatywnych.

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Materiał Szt./Op. Cena nettoIlość
Wymazówki sterylne z podłożem Stuarta - b-2393 - wymazowka-w-probowce-z-podlozem-stuart-sterylna-r-pak-ind - tworzywo - 150-szt B-2393Wymazówka w probówce z podłożem Stuart; sterylna – R, pak. ind.tworzywo150 szt. 231,82 
-
+

Wymazówka z wacikiem wiskozowym, w probówce z podłożem Stuarta. Co najmniej 48 godzin udokumentowanej przeżywalności mikroorganizmów.

Wym. opakowania jednorazowego: 38 x 210 mm.

Wymazówki z wacikiem w probówce transportowej z podłożem STUART. Jałowe, pakowane indywidualnie w opakowania typu blister wraz z probówką z podłożem, zamkniętą korkiem w kolorze białym. Wyposażone w etykietę pełniącą – poza oznaczeniem próbki – rolę dodatkowego uszczelnienia korka oraz zabezpieczenia wyrobu przed przypadkowym otwarciem i utratą sterylności. Pakiet sterylizowany jest radiacyjnie.

Drobnoustroje w materiale próbki są chronione przed wyschnięciem, ponieważ podłoże transportowe jest wilgotne. Skład podłoża jest dobrany w taki sposób, aby zapewnić przeżywalność drobnoustrojów podczas transportu do laboratorium. Zalecane do transportu materiału z drobnoustrojami z grupy tlenowców oraz beztlenowców fakultatywnych. Podłoże do transportu próbek klinicznych np. wymazy z nosa, gardła, itp. Podłoże pozwala na zabezpieczenie i transport wielu patologicznych organizmów takich jak np. Trichomonas vaginalis, Neisseria gonorrhoeae., Haemophilus influenza, Corynebacterium diphtriae, Streptococcus sp., Salmonella sp., Shigellas sp. itp. Mało stabilne mikroorganizmy zachowują na tym podłożu żywotność do 24 godzin, a pozostałe do kilku dni.

 

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail