Wytrząsarka obrotowa Varioshake – analogowa

Wytrząsarka obrotowa Varioshake – analogowa

Analogowa, wytrzymała wytrząsarka Lauda Varioshake VS 20 OH o ruchu obrotowym (koziołkującym). Zakres prędkości obrotowej od 1 do 20 obr./min. Urządzenie jest w stanie utrzymać stałą prędkość niezależnie od obciążenia. Maksymalna nośność to 20 kg.

 

Zobacz inne produkty z kategorii:
Miniatura Nr-art. Nazwa Maks. obciążenie Cena nettoIlość
Wytrząsarka obrotowa Varioshake - analogowa - k-8678 - wytrzasarka-obrotowa-varioshake-vs-20-oh-analogowa - 20-kg K-8678 / k8678Wytrząsarka obrotowa Varioshake VS 20 OH - analogowa20 kg Cena na zapytanie
-
+

Lauda Varioshake VS 20 OH to wytrzymała analogowa wytrząsarka o ruchu obrotowym (koziołkującym). Przeznaczona do mieszania substancji w butelkach. Idealna do proszków i próbek o konsystencji pasty. Napędzana jest silnikiem prądu stałego zabezpieczonym przed przeciążeniem i jest doskonała do ​​ciągłej pracy. Urządzenie jest w stanie utrzymać stałą prędkość niezależnie od obciążenia. Maksymalna nośność to 20 kg.

Prędkość obrotowa płynnie regulowana pokrętłem w zakresie od 1 do 20 obr./min prędkość pozwala na delikatne lub intensywne wytrząsanie próbek stałych i ciekłych. Urządzenie ma łagodny start. Zaprogramowaną prędkość obrotową można odczytać z wyświetlacza.

Obudowa zewnętrzna wykonana jest z blachy stalowej ocynkowanej elektrolitycznie, malowanej proszkowo. Przy równomiernym rozłożeniu ciężaru urządzenie może pomieścić 12 butelek (okrągłych lub kwadratowych) o średnicy do 110 mm i wysokości do 270 mm. Varioshake VS 20 OH wyposażona jest w uchwyty zaciskowe z regulacją wysokości. Zapewnia to bezpieczne i pewne przymocowanie pojemników z wytrząsanymi próbkami.

Wytrząsarka Lauda Varioshake VS 20 OH zastępuje wycofaną wytrząsarkę GFL 3040.

Parametry Varioshake VS 20 OH
Ruch wytrząsania obrotowy (koziołkujący)
Min. częstotliwość wytrząsania 1 min-1
Maks. częstotliwość wytrząsania
20 min-1
Nośność maks. 20 kg
Sterowanie analogowe
Min. temperatura otoczenia 10 °C
Maks. temperatura otoczenia
40 °C
Wymiary (szer. x gł. x wys.) 770 mm x 700 mm x 715 mm
Waga 62 kg
Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail