Zakrętka z PBT z otworem do elektrod

Zakrętka z PBT z otworem do elektrod

62,09 

Zakrętka z otworem do elektrod wykonana z wytrzymałego termicznie i chemicznie tworzywa PBT. Zakrętka jest kompatybilna ze szklanymi butelkami Duran z gwintem GL 45. Wyposażona w uszczelkę z otworem o śr. 12 mm. Zapobiega odparowywaniu roztworu, w którym przechowuje się elektrody.

Miniatura Nr-art. Nazwa Gwint Szt./Op. Cena nettoIlość
Zakrętka z PBT z otworem do elektrod - g-0225 - zakretka-z-pbt-z-otworem-do-elektrod - gl-45 - 1-szt G-0225g0225Zakrętka z PBT z otworem do elektrodGL 451 szt. 62,09 
-
+

Czerwona zakrętka z otworem wykonana z PBT. Wyposażona w uszczelkę z otworem o śr. 12 mm. Silikonowa uszczelka jest powlekana PTFE. Zakrętka jest dostarczana bez pierścienia wylewowego – pierścienie wylewowe z ETFE do kupienia osobno. Zakrętka została zaprojektowana do wygodnego przechowywania elektrod. Zapobiega parowaniu roztworu, w którym przechowywane są elektrody. Jest kompatybilna ze szklanymi butelkami Duran z gwintem GL 45.

Gama zakrętek do butelek z gwintem DURAN wykonanych z wytrzymałego chemicznie i termicznie PBT obejmuje również: zakrętki wykonane z PBT z septą z PTFE oraz zakrętki z PBT z otworem.

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail