Zakrętki Duran PURE z PFA – z uszczelką – bezbarwne

Zakrętki Duran PURE z PFA – z uszczelką – bezbarwne

Original price was: 346,62 zł.Current price is: 305,03 zł.

Zakrętki Duran Pure z uszczelką wargową do butelek Duran Pure z gwintem GL45. Wykonane z PFA. Opracowane na potrzeby przemysłu farmaceutycznego. Autoklawowalne.

Miniatura Nr-art. Nazwa Gwint Kolor Szt./Op. Cena nettoIlość
Zakrętki Duran PURE z PFA - z uszczelką - bezbarwne - g-0239 - zakretki-duran-pure-z-pfa-z-uszczelka - gl45-2 - bezbarwne - 5-szt G-0239 / g0239Zakrętki Duran PURE z PFA z uszczelkąGL45bezbarwne5 szt. Original price was: 346,62 zł.Current price is: 305,03 zł.
-
+

Wysokiej jakości zakrętki z uszczelką wargową wykonane z PFA (fluoropolimeru). Zaprojektowane do użytku z butelkami Duran Pure GL45 – bezbarwnymi oraz oranżowymi. Termicznie i chemicznie bardzo obojętne, można autoklawować lub sterylizować powszechnymi metodami.

Zakrętki Duran Pure z uszczelką Lip Seal produkuje się w pomieszczeniach czystych klasy ISO 7. Producent dostarcza Certyfikat Analizy (CoA) do każdej dostawy, zapewniając 100% identyfikowalność i zarządzanie kontrolą zmian. Certyfikaty partii zakrętek zawierają wartości wymiarowe oraz wyniki kontroli wizualnej poszczególnych partii. Ponadto potwierdzają zgodność z farmakopeami i innymi międzynarodowymi standardami. Dostępne profile substancji ekstrahowalnych pomagają w ocenie produktów i planowaniu badań substancji ekstrahowalnych i wymywalnych.

DURAN PURE – zakrętki GL45

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail