Zakrętki Duran z PP z membraną z PTFE – gwint GLS 80

Zakrętki Duran z PP z membraną z PTFE – gwint GLS 80

Original price was: 83,26 zł.Current price is: 73,27 zł.

Zakrętki Duran z gwintem GLS 80 wykonane z niebieskiego polipropylenu z membraną z PTFE. Zapewniają wentylację i wyrównywanie cieśnienia podczas sterylizacji. Średnica porów membrany wynosi 0,2 µm. Opakowanie zawiera 2 sztuki.

Miniatura Nr-art. Nazwa Gwint Kolor Szt./Op. Cena nettoIlość
Zakrętki Duran z PP z membraną z PTFE - gwint GLS 80 - g-0410 - zakretki-z-pp-z-membrana-z-ptfe - gls80 - niebieskie - 2-szt G-0410 / g0410Zakrętki z PP z membraną z PTFEGLS80niebieskie2 szt. Original price was: 83,26 zł.Current price is: 73,27 zł.
-
+

Zakrętki Duran z gwintem GLS 80 kompatybilne z butelkami Duran z szeroką szyją zostały wykonane z niebieskiego polipropylenu. Są wyposażone w spawaną sonicznie membranę z ePTFE (ekspandowany PTFE). Dzięki niej możliwa jest wymiana gazów w obu kierunkach z zachowaniem sterylności wewnątrz butelki. Membrana o śr. porów 0,2 µm blokuje przenikanie cieczy lub ciał stałych. Zakrętki Duran z membraną PTFE są szczególnie przydatne przy sterylizacji parowej. Dzięki otworom wentylacyjnym i membranie wyrównywane jest ciśnienie tworzące się wewnątrz butelki podczas autoklawowania.

Zakrętki dostarczane są w opakowaniach zawierających 2 sztuki.

Kompatybilne pierścienie wylewowe z PP należy zamawiać osobno.

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail