Zakrętki Simax do butelek z szeroką szyją – gwint GL80 – z PP

Zakrętki Simax do butelek z szeroką szyją – gwint GL80 – z PP

87,78 

Oryginalne zakrętki do butelek Simax z gwintem GL80, wykonane z niebieskiego PP. Autoklawowalne. Wytrzymują temperatury z zakresu od -40°C do +140°C. Pasują ponadto do butelek o tym samym gwincie oferowanych przez innych producentów. Do stosowania również w kontakcie z żywnością oraz w przemyśle farmaceutycznym. Oferowane po 10 sztuk.

Miniatura Nr-art. Nazwa Gwint Kolor Szt./Op. Cena nettoIlość
Zakrętki Simax do butelek z szeroką szyją - gwint GL80 - z PP - s-2991 - zakretki-z-pp - gl80 - niebieskie - 10-szt S-2991 / s2991Zakrętki z PPGL80niebieskie10 szt. 87,78 
-
+

Zakrętki Simax przeznaczone do większości butelek z tak zwanym „szerokim gwintem” GL80. Wykonane z polipropylenu (PP). Zakres temperatury roboczej tego tworzywa mieści się granicach -40°C do +140°C. Autoklawowalne. Zapewniają skuteczne uszczelnienie podczas przechowywania próbek.

W temperaturze pokojowej wykazują bardzo wysoką lub wysoką odporność na większość substancji poza eterami, dla których producent oferuje bardziej odporne na te związki, zakrętki wykonane z czerwonego PBT. Producent deklaruje możliwość stosowania nakrętek również w kontakcie z żywnością oraz w przemyśle farmaceutycznym. Do kupienia dostępne są również dodatkowe pierścienie wylewowe Simax dla butelek GL80.

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail