Zakrętki z PP z haczykiem łączącym do mikroprobówek – z uszczelką

Zakrętki z PP z haczykiem łączącym do mikroprobówek – z uszczelką

Original price was: 88,55 zł.Current price is: 84,12 zł.

Polipropylenowe zakrętki do mikroprobówek gwintowanych wyposażone w uszczelkę typu o-ring wykonaną z EPDM oraz haczyk łączący.

Miniatura Nr-art. Nazwa Kolor Szt./Op. Nr producenta Cena nettoIlość
Zakrętki z PP z haczykiem łączącym do mikroprobówek - z uszczelką - j-1871 - zakretki-z-pp-z-haczykiem-laczacym - bezbarwne - 500-szt - 65-712 J-1871IVD / j1871ivdZakrętki z PP z haczykiem łączącymbezbarwne500 szt.65.712 / 65712 Original price was: 88,55 zł.Current price is: 84,12 zł.
-
+

Polipropylenowe zakrętki na łańcuszku z uszczelką z EPDM do mikroprobówek gwintowanych. Zamontowano w nich pierścień uszczelniający z kauczuku etylenowo-propylenowo-dienowego (EPDM). Zamknięcie typu O-ring zwiększa bezpieczeństwo zamknięcia (testowane przez IATA). Żebrowana powierzchnia zewnętrzna ścianek zapewnia maksymalną przyczepność i ułatwia zamykanie i otwieranie probówek. Zakrętki mocuje się na mikroprobówkach za pomocą haczyka, co minimalizuje ryzyko zagubienia lub pomylenia zatyczki.

Produkt posiada certyfikat CE oraz IVD (produkty medyczne do diagnostyki in vitro). Pasują do wszystkich gwintowanych mikroprobówek firmy Sarstedt. Na zakrętki można nałożyć kolorowe znaczniki umożliwiające szybsze i łatwiejsze kodowanie próbek i ich łatwiejszą identyfikację. Produkt dostępny do kupienia osobno

Powiązane produkty

Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail