Hanna Instruments

Hanna Instruments

Hanna Instruments – profil działalności

Hanna Instruments to producent sprzętu analitycznego – pH-metrów, mierników przewodności, konduktometrów, elektrod i roztworów buforowych, z ponad 40-letnią tradycją.

Jedną z flagowych grup produktów Hanna są urządzenia wieloparametrowe, mierzące jednocześnie kilka zmiennych, np. pH, temperaturę i przewodnictwo. Dodatkowo firma opracowała również szereg czujników i testerów w wersji przenośnej oraz kieszonkowej ze wzmocnieniem sygnału.

Hanna Instruments – oferta

W naszej ofercie znaleźć można urządzenia o zwiększonej czułości, gdy wymagana jest duża precyzja i dokładność pomiaru. Produkty Hanna do pomiarów fizykochemicznych wytwarzane są w fabrykach w Europie (na Węgrzech i w Rumunii), oraz na Mauritiusie i w Singapurze. Od początku swojego istnienia firma stawia na innowacyjność, pozostając jednocześnie konkurencyjna cenowo.

Firma Hanna Instruments jako pierwsza wprowadziła na rynek pompy dozujące do zastosowania w przemysłowych procesach ciągłych. Dziś są to urządzenia zaawansowane technologicznie i o wysokiej odporności mechanicznej i chemicznej. Ponadto specjalna konstrukcja zawierająca maksymalnie ograniczoną liczbę części ruchomych pozwala zminimalizować ryzyko usterki i ograniczyć koszty konserwacji pompy.

Oprócz urządzeń analitycznych, np. pH-metrów laboratoryjnych Hanna, oferujemy również zapasowe elektrody i czujniki, a także akcesoria do elektrod: uchwyty, walizki oraz kable.

Uzupełnieniem tej oferty są roztwory o różnych przeznaczeniach:

roztwory buforowe pH (z certyfikatem i bez certyfikatu),

precyzyjne roztwory buforowe z certyfikatem,

roztwory do pomiaru przewodnictwa,

roztwory do czyszczenia i przechowywania elektrod.


Kontakt telefoniczny
Kontakt e-mail